112 let na Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA BULHARSKO

V Bulharsku máme osm poboček autopůjčovny Sixt, což znamená, že vaše obchodní nebo prázdninová návštěva začíná bez stresu. Ty se nacházejí na hlavních letištích a ve městských nebo rekreačních hotelech. Bez ohledu na to, co vaše plány v Bulharsku znamenají, máme dostatek luxusu a ekonomiky, které si můžeme pronajmout. Vydejte se pohodlně, stylem a lehkostí v top značkovém a kvalitním vozu z autopůjčovny Sixt. Máme také nabídky na doplňky, takže si můžete snadno přizpůsobit svůj pronájem vozidla od autopůjčovny Sixt v Bulharsku přesně podle vašich potřeb. Zahrňte dětskou sedačku, navigace, další řidič a další při rezervaci dopředu online nebo telefonicky. Uvědomte si však, že můžeme zarezervovat pouze rezervovanou kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/6570807f7a9a3bulgaria-country.jpg

TIPY NA ŘÍZENÍ V BULHARSKU

S rostoucí popularitou Bulharska jako prázdninové destinace dochází ke značnému zlepšení silniční infrastruktury, avšak to znamená, že velké stavby a práce na silnici mohou způsobit dopravní zácpy zejména v letních měsících. Ostatní silnice jsou v proměnlivém stavu a nemají vždy jasně vyznačené pruhy. Bulharsko je hornatá země, kde je jízda odměněna velkolepými výhledy, ale opatrně jedete po silnicích se strmými sklony a zatáčkami.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/6570807f7b0feBulgaria-city-sunny-beach-content.jpg

VÝLETY SE SIXTEM

Pronájem vozidla z autopůjčovny Sixt vám umožní jednoduché a pohodlné cestování a poznávání krás této země. Klášter Rila se nachází v horách jižně od Sofie. Stále domov pro komunitu mnichů je považován za jedno z nejdůležitějších bulharských kulturních a architektonických míst a je jednou z největších turistických atrakcí. Katedrála svatého Alexandra Něvského je jednou z největších východních pravoslavných katedrál na světě. Belogradchikská pevnost se vynořuje ze skal balkánských hor, ke kterým se dostanete jednodušeji s vypůjčeným vozem z autopůjčovny Sixt. Původně postavený během římské říše, byl naposledy používán jako pevnost v 19. století. Perperikon bylo starobylé thajské město ležící poblíž Kardžali. Je to megalitické místo s paláci, pevnostmi a chrámy, které byly během staletí mnohokrát zničeny a přestavěny. Pohoří Rila je jedním z nejvyšších v Evropě a je domovem národního parku Rila. Díky ledovcovým jezerům a horkým pramenům je oblíbená u místních obyvatel i návštěvníků. Legenda říká, že tajemná ďábelská krční jeskyně inspirovala příběh Orfeova sestupu do Hádů. Je součástí oblasti Trigradské rokle nedaleko řeckých hranic.Přejeme vám pohodlný a bezpečný pronájem, ať vás cesta zavede kamkoliv. Nezapomeňte se zastavit na ochutnání typických bulharských specialit a jejich výborného vína.

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65a552dd6759aBulgaria-city-sofia.jpg