112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT BIRMINGHAM

Birmingham, Velká Británie nabízí celou řadu míst. Pokud je chcete vidět sami, s pronajatým vozidlem je to nejlepší možnost vidět vše, hlavně podle vaše plánu. Půjčení auta u autopůjčovny Sixt má mnoho výhod a můžete si vybrat, délku pronájmu a styl automobilu, který chcete řídit po celé Velké Británii.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PRONAJMĚTE SI AUTO A NAVŠTIVTE BIRMINGHAM

V celé Birminghamu existuje mnoho nádherných míst. Budete chtít navštívit botanické zahrady a skleníky v Birminghamu a do přírodního centra Birmingham. V přírodním centru najdete 6 akrů ( 24 300m²) zvířat a ptáků a také dvě červené pandy. K návštěvě tu najdete také malou čínskou čtvrť, stejně jako Broad Street, která je známá jako ulice plnou barů a clubů.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f187077186content_uk_birmingham_header.jpg

KULTURA, ZÁBAVA A KUCHYNĚ V BIRMINGHAMU VE VELKÉ BRITÁNII?

Ať už hledáte zábavu, kulturu, kuchyni nebo nějaký jiný aspekt města, budete k němu mít snadnější přístup pomocí vypůjčeného vozidla. Pokud nemáte zapůjčené vozidlo, musíte se spoléhat výhradně na veřejnou dopravu anebo budete muset pěšky, což Vás může výrazně omezit. Nejlepší řešení je pronájem automobilu. Služby, které máte k dispozici s autopůjčovnou Sixt, jsou dostatečným důvodem, proč do zapůjčení vozidla investovat. Budete mít k dispozici kvalitní a spolehlivé vozidlo ve dne i v noci. Budete mít také možnost zavolat někomu, kdo Vám poskytne pokyny kamkoli pojedete, anebo můžete také použít navigační systém v autě.

Neměli byste se spoléhat na veřejnou dopravu, abyste se dostali na všechna místa, kam chcete jet. Ať už chcete zůstat na místě déle, než Vám prohlídka s průvodcem umožňuje, nebo se chcete jednoduše vydat mimo Birmingham a prozkoumat více toho, co Spojené království nabízí, rozhodně budete chtít tuto možnost. Máte možnost si vybrat vypůjčené vozidlo na základě stylu auta, pohodlí při řízení, ale hlavně to, co Vám nejlépe vyhovuje na cestách. Důležitý aspekt také je, kolik lidí s Vámi bude cestovat, nebo zda by spolujezdci seděli na velkém zadním sedadle nebo na dvou řadách zadních sedadel. K těmto účelům máme více místná vozidla a SUV. Pokud dáváte přednost menšímu vozu, se kterým bude možné snadněji parkovat v nákupních centrech, jsou k dispozici také kompaktní automobily. Autopůjčovna Sixt v Birminghamu Vám jednoduše poskytne více možností aby zpříjemnila vaši návštěvu toho krásného města.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg