112 let Sixtu. 112 let tradice.

POZNEJTE BERLÍN S AUTOPŮJČOVNOU SIXT

Berlín je hlavním městem Německa a každý si v něm nalezne to své. Cestujte se svým zapůjčeným autem po různých čtvrtích Berlína a zastavte se u libovolných kulturních a historických zajímavostí. Podívejte se, co zbylo z Berlínské zdi, navštivte muzea a prozkoumejte různé nákupní destinace a restaurace. Pokud počasí dovolí, vyražte na některé z jezer v blízkosti Berlína nebo si jen tak užívejte čerstvého vzduchu například Grunewaldském lese. Můžete se také vydat do nedalekých zajímavých destinací jako je Wannsee nebo Postupim. Ať už je ve Vašem berlínském plánu cokoli, užijte si to v pohodlí spolehlivého vozidla od Sixtu. Těšíme se, až Vám budeme moci předat klíčky od Vašeho zapůjčené automobilu v jakékoli berlínské pobočce Sixtu.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65a14d8de8840Hauptbahnhof-Berlin.jpg

SIXT BERLÍN

Sixt v Berlíně nabízí špičkový pronájem automobilů. Užijte si komfort, styl a jednoduchost s jednou z nejkvalitnějších půjčoven aut. S našimi přijatelnými cenami luxusních i ekonomických aut, snadno uspokojíme Vaše potřeby při cestování po Berlíně.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f0932ae010656efd5fb55a3Sn%C3%ADmek_obrazovky_2023-12-05_v_11.35.20.png

PŮJČOVNA AUT V BERLÍNĚ

Máme pobočky po celém Berlíně. Pronajměte si automobil za skvělou cenu na letišti, nádraží či v jakékoli jiné části města. Náš vozový park nabízí celou řadu možností, které budou vyhovovat Vašim plánům. Ať už jedete za obchodem nebo na dovolenou, vždy si vyberete z naší rozmanité nabídky vozidlo, které bude vyhovovat Vašim potřebám. Můžete si vybrat z nejnovějších modelů kompaktních vozů, sedanů, kabrioletů, sportovních aut, SUV a dodávek. Zamluvte si v Berlíně vozidlo online nebo telefonicky. Doporučujeme do Vaší rezervace zahrnout také doplňkové služby, jako je pojištění, zapůjčení navigace či dětské sedačky apod. Mějte prosím na paměti, že Vám můžeme garantovat rezervaci určitého druhu auta, ne konkrétní model.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f0932aef59656efd5fb60ddSn%C3%ADmek_obrazovky_2023-12-05_v_11.35.59.png