112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT BARCELONA

Barcelona leží v srdci Katalánska a je jedním z nejživějších a nejzajímavějších španělských měst. Cestujte pohodlně, stylově a jednoduše se zapůjčeným vozidlem od autopůjčovny Sixtu a plně si užijte, co Vám Barcelona nabízí. Máme velký výběr úsporných a luxusních automobilů k zapůjčení za dostupné ceny, které uspokojí váš rozpočet a plány.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f140bcab1eBarcelona-city.jpg

CO MŮŽETE VIDĚT SE ZAPŮJČENÝM VOZIDLEM V BARCELONĚ

Největší město ve Středomoří, Barcelona je známá svou jedinečnou architekturou, výbornou kuchyní a rušným nočním životem. Mimo skvělých míst na párty, je toto starobylé město známé mnoha historickými památkami a zajímavými místy. Můžete se projet se zapůjčeným vozidlem i k Památkám Světového Kulturního Dědictví, včetně La Pedrera a známé Sagrada Familia. Pro nadšence historie umění, v Barceloně na Vás čeká velká škála neuvěřitelných muzeí k prozkoumání, od Národního muzea umění Katalánska po Picassovo muzeum. Žádná cesta do Barcelony by samozřejmě nebyla úplná bez zastávky na jedné z mnoha pláží města. Pobřeží města doplňuje sedm různých pláží, včetně Sant Sebastia a Barceloneta. Bohatá historie, rozmanitost a rozruch tohoto moderního města způsobují, že je pořád co k vidění. Využijte co nejvíce svého času v Barceloně se spolehlivým pronajatým vozidlem od společnosti Sixt!

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f140bcb1bfBarcelona-city-2.jpg

PROZKOUMEJTE BARCELONU S PRONAJATÝM VOZIDLEM ZE SIXTU

V autopůjčovně Sixt máte na výběr z vozidel nejvyšší kvality a nejlepších značek z našeho bohatého vozového parku. Díky ideální poloze na letišti, vlakovém nádraží a ve městě, Vás můžeme rychle dostat za volant prémiového vozidla. Můžete si vybrat z našich moderních kompaktních vozů (Seat Leon), sedanů, kabrioletů, sportovních vozů, SUV (VW Tiguan) a dodávek. Ať už jste měli na mysli cokoliv, máme pro Vás přesně to, co hledáte. Svou rezervaci v Barceloně u autopůjčovny Sixt si také můžete přizpůsobit přesně podle Vašich potřeb díky našim skvělým nabídkám a přidáním doplňků. Snadno přidávejte doplňky jako jsou dětské sedačky, navigace, krytí dalších řidičů a mnohem víc při rezervaci online nebo telefonicky. Vezměte prosím na vědomí, že můžeme garantovat pouze rezervovanou kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f140bcaf2aBarcelona-city-3.jpg