Sixt Barcelona

 

Barcelona leží v srdci Katalánska a je jedním z nejživějších a nejzajímavějších španělských měst. Cestujte pohodlně, stylově a jednoduše se zapůjčeným vozidlem od autopůjčovny Sixtu a plně si užijte, co Vám Barcelona nabízí. Máme velký výběr úsporných a luxusních automobilů k zapůjčení za dostupné ceny, které uspokojí váš rozpočet a plány.

 

Barcelona city

 

Prozkoumejte Barcelonu s pronajatým vozidlem ze Sixtu

V autopůjčovně Sixt máte na výběr z vozidel nejvyšší kvality a nejlepších značek z našeho bohatého vozového parku. Díky ideální poloze na letišti, vlakovém nádraží a ve městě, Vás můžeme rychle dostat za volant prémiového vozidla. Můžete si vybrat z našich moderních kompaktních vozů (Seat Leon), sedanů, kabrioletů, sportovních vozů, SUV (VW Tiguan) a dodávek. Ať už jste měli na mysli cokoliv, máme pro Vás přesně to, co hledáte. Svou rezervaci v Barceloně u autopůjčovny Sixt si také můžete přizpůsobit přesně podle Vašich potřeb díky našim skvělým nabídkám a přidáním doplňků. Snadno přidávejte doplňky jako jsou dětské sedačky, navigace, krytí dalších řidičů a mnohem víc při rezervaci online nebo telefonicky. Vezměte prosím na vědomí, že můžeme garantovat pouze rezervovanou kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

 

Rezervovat auto hned

 

Barcelona city center

 

Co můžete vidět se zapůjčeným vozidlem v Barceloně

Největší město ve Středomoří, Barcelona je známá svou jedinečnou architekturou, výbornou kuchyní a rušným nočním životem. Mimo skvělých míst na párty, je toto starobylé město známé mnoha historickými památkami a zajímavými místy. Můžete se projet se zapůjčeným vozidlem i k Památkám Světového Kulturního Dědictví, včetně La Pedrera a známé Sagrada Familia. Pro nadšence historie umění, v Barceloně na Vás čeká velká škála neuvěřitelných muzeí k prozkoumání, od Národního muzea umění Katalánska po Picassovo muzeum. Žádná cesta do Barcelony by samozřejmě nebyla úplná bez zastávky na jedné z mnoha pláží města. Pobřeží města doplňuje sedm různých pláží, včetně Sant Sebastia a Barceloneta. Bohatá historie, rozmanitost a rozruch tohoto moderního města způsobují, že je pořád co k vidění. Využijte co nejvíce svého času v Barceloně se spolehlivým pronajatým vozidlem od společnosti Sixt!

 

Nabídka aut Sixt

 

Barcelona harbour