Sixt Amsterdam

 

Když si v Amsterdamu pronajmete auto s autopůjčovnou Sixt, máte prostředek na cestování v pohodlí, stylu a pohodě. Máme velký výběr luxusních a úsporných vozidel, abychom uspokojili Vaše potřeby v oblasti mobility. S dostupnými cenami, nejvyšší kvalitě, vozovém parku špičkových značek, Vás připravíme na pronájem vozu v Amsterdamu.

 

Amsterdam channels

 

Sixt autopůjčovna v Amsterdamu

Na našich pobočkách autopůjčovny Sixt v Amsterdamu máme vozidla, která vyhoví téměř každému druhu cestování. Bez ohledu na to, zda pronajímáte auto k podnikání, potěšení nebo jinému účelu, náš moderní vozový park se Vám přizpůsobí. Z našeho vozového parku v Amsterdamu je k dispozici celá řada kompaktních automobilů, sedanů (Audi A4 avant), sportovních vozů (Bmw I80 Roadster), kabrioletů, SUV (Volvo XC90) a dodávek. Upravte svou rezervaci pronájmu vozidla přesně podle Vašich potřeb s našimi nabídkami užitečných doplňků a upgradů. Máte šanci na optimální zážitek z jízdy s doplňky, jako jsou dětské sedačky, navigace, krytí dalšího řidiče a další. Uvědomte si však, že můžete zarezervovat pouze kategorii vozu, nikoli konkrétní model. Těšíme se, až Vám předáme klíče na kterékoli z našich poboček autopůjčovny Sixt v Amsterdamu!

 

Rezervovat auto hned

 

Amsterdam central station

 

Podívejte se do Amsterdamu ve svém volném čase s pronajatým vozidlem od Sixtu

Bez ohledu na to, co je na Vašem amsterdamském itineráři, se můžete volně a vlastním tempem pohybovat s vypůjčeným vozidlem z autopůjčovny Sixt. Projděte si známá místa a užijte si nákupní a stravovací možnosti dostupné v každé čtvrti Amsterdamu. Zastavte se na vzdělávací návštěvě domu Anny Frankové nebo v některém z impozantních muzeí. Když si v Amsterdamu pronajmete auto v autopůjčovně Sixt, otevře se Vám celá řada možností. S pronajatým vozidlem z autopůjčovny Sixt se můžete snadno vydat dál a prozkoumat tradiční vesnice, jako jsou Zunderdorp a Ransdorp severně od Amsterdamu. Ať už trávíte svůj čas v Amsterdamu nebo jeho okolí, dostaňte z toho maximum se spolehlivým zapůjčeným automobilem z autopůjčovny Sixt. Doufáme, že si užijete jízdu.

 

Nabídka aut Sixt