+420 22 23 24 995 Rezervovat

Půjčovna automobilů Letiště Václava Havla Praha, Ruzyně

Autopůjčovna Sixt nabízí služby na pražském letišti v Ruzyni – na Letišti Václava Havla v Praze. Zaměřujeme se na půjčení auta na letišti Praha. Zároveň nabízíme přistavení auta před terminály na pražském letišti, nebo i na jiná letiště Prahy (Vodochody, Letňany, Kbely). V autopůjčovně Sixt Vám zapůjčí nové vozy (nejvýše 6 měsíců staré) všech kvalitní značek: pronajímáme BMW, Mercedes, Audi, VW, Smart, Škoda, Ford, ale také v rámci economy tříd vozy jako Seat, Hyundai nebo Opel. Garantujeme Vám perfektní službu, čistá a bezpečná auta a levné ceny. Sixt autopůjčovna je jedna z nejvyhledávanějších autopůjčoven.

 

Najdete nás přímo na letišti v Praze

Sixt najdete jednoduše v přízemí Parkingu C před Terminálem Sever I – nonschengen terminal/ původní terminál nového letiště Praha Ruzyně. Nejčastější linky Lufthansy a ČSA jsou pravidelně spolupracujícími aerolinkami ruzyňského letiště, zákazníci Sixtu sbírají míle na své věrnostní karty leteckých společností KLM, Air France, izraelských EL-AL, ruských Aeroflot, ale i Germanwings a dalších. Nejdůležitějším partnerem Sixtu je letecká společnost FLY EMIRATES a FLY DUBAI, QATAR AIRLINES a Swiss. Otevírací doba je denně vč. sobota nedělí do 22:00, avšak zákazník s rezervací příletu na Letiště Václava Havla v Praze v nočních hodinách si rezervaci může také udělat a pracovníci Sixtu na něho rádi počkají a zákazníkem vysněné auto mu pronajmou. Rezervaci i změnu pronájmu auta můžete dělat online kdykoliv rovněž pokud si Sixt bezplatnou aplikaci pro chytré telefony. Ta Vám umožní vytvořit rezervaci pro krátkodobý pronájem. Dlouhodobý pronájem aut Vám Sixt přichystá na míru Vašeho přání (kilometry, délky nájmu aut). Pobočka Sixt na letišti v Praze rovněž zabezpečuje limousine service a transfery z Letiště Václava Havla do centra Prahy a naopak. Rádi Vás Sixt Limousine Service obslouží i v pražských hotelích.

 

Proč autopůjčovna Sixt na letišti?

  • Prověřená kvalita služeb - společnost Sixt založil v roce 1912 a v průběhu minulého století se vypracovala na jednu z nejznámějších a nejkvalitnějších autopůjčoven v Evropě.
  • Špičkový vozový park - Sixt se může pochlubit největším vozovým parkem značek BMW a Mercedes Benz k pronájmu. Díky nejnovějším modelům prvotřídních sportovních aut, kabrioletů a terénních aut dokáže Sixt nabídnout svým zákazníkům luxusní zážitek za dostupnou cenu.
  • Přijatelná cena za profesionální služby - Sixt nabízí pronájem aut za cenu typu „all inclusive“. Cena pronájmu auta od společnosti Sixt zahrnuje pojištění, havarijní pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Stálí zákazníci si mohou zakoupit kartu Sixt Express, s níž ušetří čas, který by jinak strávili stáním ve frontě a vyplňováním formulářů. Vzhledem k mládí vozidel Vám Sixt nabízí bezporuchovost a komfort Vaší jízdy v pronajatém voze.
  • Neustálý rozvoj a zdokonalování služeb - Přestože má společnost Sixt již více než 4 000 poboček ve více než 110 zemích, hodlá ve svém růstu dále pokračovat. V současnosti společnost expanduje do Spojených států, kde za nízké ceny nabízí luxusní auta, a rozšiřuje svou působnost v Asii, kde zakládá nové pobočky na různých místech jihovýchodní Asie.
  • Pobočky na strategických místech - Vedle široké sítě poboček na letištích a v centrech měst nebo na rekreačních letoviscích/resortech, působí Sixt i na mnoha vlakových nádražích ve Španělsku, Francii, Německu, Spojeném království, Itálii a Švédsku, nebo právě i České republice (Praha Hlavní nádraží a Ostrava-Svinov). Zákazníci tak mají k dispozici řadu možností při plánování svých cest.

Pokud se rozhodnete pro půjčení auta na letišti v Praze, zvolte půjčovnu aut Sixt. Naše vozy využijete při služebních cestách i k rodinným účelům. Pronajměte si limuzínu nebo 8 – místné vozidlo a užijte si pohodlnou jízdu v České republice.

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací