112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA ŽENEVA

Vítejte v Autopůjčovně Sixt v Ženevě! Jsme rádi, že na této významné křižovatce Vám můžeme nabídnout naše půjčovny automobilů pro obchodní cestující a turisty. Naše výhodné umístění v Ženevě, včetně letiště, usnadňuje dostat se za volant a ihned na silnici ve Švýcarsku. Nechte nás uspokojit vaše potřeby v oblasti mobility pomocí našich cenově dostupných sazeb u vozidel nejvyšší kvality a světových značek.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

SIXT NABÍZÍ PRÉMIOVÝ VOZOVÝ PARK

Vozový park autopůjčovny Sixt je známý tím, že představuje nejmodernější vozidla od některých z nejlepších výrobců automobilů na světě (Maserati, Porsche). V našich autopůjčovnách v Ženevě nabízíme zákazníkům širokou škálu možností, jak vyhovět jejich rozpočtu, stylu a cestovním plánům. Ti, kteří si půjčují auto na služební cestu, mohou těžit z našich nízkých sazeb na pohodlné, elegantní sedany od prestižních značek, jako jsou BMW, Mercedes a Audi. Pokud jste na dovolené s přáteli nebo rodinou, vyberte si jeden z našich prostorných minivanů nebo SUV a zajistěte svým společníkům dostatek místa pro nohy a zavazadla. Kompaktní auta jsou skvělá při cestování nalehko a kabriolety či sportovní automobily jsou ideální pro vzrušující a dobrodružnou jízdu. Rezervace mohou být provedeny pohodlně online nebo telefonicky s naším přátelským týmem. Uvědomte si prosím, že ačkoli Vám nemůžeme zaručit, že obdržíte konkrétní model, obdržíte ekvivalentní vozidlo ve Vámi vybrané kategorii automobilů.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659fee0f6dcbegeneva-city.jpg

PŘIZPŮSOBTE SI PRONÁJEM AUT V ŽENEVĚ

Chceme, aby naši zákazníci měli co nejlepší zážitek z půjčení auta a snažili jsme se poskytnout co nejvíce příležitostí, jak to zajistit. Při pronájmu automobilu u společnosti Sixt můžete využít našeho flexibilního uspořádání a přizpůsobit své vozidlo skvělými nabídkami volitelných funkcí. Při rezervaci vozu k pronájmu v Ženevě se můžete věnovat užitečným doplňkům a upgradům pro optimální jízdu. Přidáním doplňků do rezervace jako jsou GPS, takže můžete s jistotou zůstat ve střehu anebo nahlášení dalšího řidiče do smlouvy, co Vám umožní pohodlné střídání za volantem během vašich cest. Rodiny, které cestují s dětmi, mohou využít naše dostupné dětské sedačky a ušetřit si tak potíží s cestováním se svou vlastí autosedačkou. Naše pojistné balíčky mohou být také zahrnuty do vaší rezervace, takže si můžete odpočinout a cítit se klidněji, když jste na cestách s vozidlem pronajatým z autopůjčovny Sixt.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

TIPY PRO ŘÍZENÍ A PARKOVÁNÍ ŽENEVY

Když cestujete po Ženevě se zapůjčeným autem od společnosti Sixt, možná budete potřebovat radu, jak si nejlépe užít jízdu po městě a jeho okolí. Zde je několik pokynů k parkování a pravidel silnice, které je třeba vzít v úvahu.

  • V centru Ženevy je parkování zdarma v modrých zónách po dobu jedné hodiny, zatímco bílé zóny nabízejí omezené časy parkování a obvykle stojí asi 2,80 CHF za hodinu. Od 19:00 do 7:00 je parkování zdarma v bílé i modré zóně a po celý den v neděli a ve svátky. Neomezené parkování najdete v mnoha garážích po celém městě.
  • Překročení rychlosti v Ženevě je řízeno stacionárními radary, které automaticky zachytí ty, kteří překročí rychlost o víc než 5 km / h nad stanovenou hranici nebo průjezdem na červenou.
  • Řidiči musí zakoupit dálniční známku s dálniční známkou, kterou lze zakoupit online nebo na jakékoli čerpací stanici.Vozidla z autopůjčovny Sixt, ale již zahrnují dálniční známku na všech svých vozidlech.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

CO DĚLAT A KAM JET SE ZAPŮJČENÝM VOZIDLEM V ŽENEVĚ

Ženeva je známá mnoha věcmi, od vynikajících čokolád a hodinek až po hlavní centrum bankovnictví a mezinárodní diplomacie. Díky tak krásnému městu, obklopenému Alpami a nacházím se na jižním pobřeží Ženevského jezera, si užijete chvíle zde, ať už kvůli podnikání nebo dovolené. Seznamte se s městem při návštěvě místních nákupních a stravovacích destinací mezi návštěvami různých muzeí. Zapůjčené auto Vám také umožní přístup k bohatým a krásným přírodním oblastem, které se nacházejí v této oblasti Švýcarska. Ženeva může být Vaší základnou, pokud plánujete turistické nebo lyžařské výlety do nedalekých hor nebo se chcete vydat na klidnou projížďku, abyste prozkoumali půvabné vesnice okolní krajiny.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PRONAJMĚTE SI AUTO Z AUTOPŮJČOVNY SIXT NA KRÁTKOU JÍZDU A UVIDÍTE JEŠTĚ VÍCE PAMÁTEK

Nedaleko Ženevy jsou další zajímavosti stojící za to a pokud máte čas, nezapomeňte je dát do itineráře. Můžete jet do Lausanne na nejsevernějším místě Ženevského jezera a nechat se inspirovat návštěvou olympijského muzea. Odtud se vydejte na výlet po regionu Lavaux zapsaném na seznamu světového dědictví UNESCO. Zřídka exportováno, většina lidí neví o báječných švýcarských vínech vyrobených v této malebné krajině řadových vinic, které pokrývají více než 800 hektarů. Využijte svůj výlet do Ženevy jako příležitost ochutnat tato speciální vína, většinou z hroznů Chasselas, a zažít krásu této oblasti. Získejte bližší pohled a protáhněte si nohy pomocí túry nebo se projděte po kterékoli z tisíců pěšin nalezených po svazích. Nebo se můžete odvážit jít úzkou, strmou cestou do Mont de Gourze, odkud budete mít nádherný panoramatický výhled ze středověké rozhledny Tour de Gourze. Díky spolehlivým a kvalitním vozům z autopůjčovny Sixt můžete být v klidu, že stihnete vše, co byste měli vidět v tomto krásném městě a okolí. Náš tým v Ženevě se těší na předání klíčů, abyste mohli vyrazit v pohodlí a stylu!

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg