Autopůjčovna Stockholm

 

Autopůjčovna Sixt poskytuje prvotřídní služby půjčení aut ve švédském Stockholmu. Pohybujte se v pohodlí, stylu a pohodě s nejvyšší kvalitou ve vozidlech předních značek z našeho rozsáhlého vozového parku. S přijatelnými cenami, velkým výběrem a komplexními službami můžeme uspokojit vaše potřeby mobility ve Stockholmu. V nabídce máme Mercedes-Benz AMG GT, Mini cooper, BMW 7, Mercedes A-class anebo pro vícečlenné skupinky Mercedes Vito či V-class.

 

Stockholm Sweden

 

Pronajměte si vozidlo ve švédském Stockholmu

Pro pronájem automobilu ve Stockholmu si můžete vybrat z naší řady moderních vozidel od nejlepších světových výrobců automobilů. Máme modely, které dokážou uspokojit nejrůznější cesty, ať už jste ve Stockholmu pro podnikání či zábavu, nebo si půjčujete auto z jakéhokoli jiného důvodu. Máme širokou škálu kompaktních automobilů a sedanů, kabrioletů a sportovních vozů, SUV či dodávkových vozidel, které vyhoví vašim úkolům ve Stockholmu. Svůj pronájem vozidla ve Stockholmu můžete také přizpůsobit vašim konkrétním požadavkům pomocí našich nabídek užitečných doplňků a upgradů. Zahrňte dětské sedačky, GPS, krytí dalších řidičů, pojistné balíčky a další při rezervaci online nebo telefonicky. Mějte prosím na paměti, že můžeme zarezervovat pouze kategorii automobilů, nikoli konkrétní model.

 

Rezervovat auto hned

 

Sweden Stockholm

 

Se Sixtem toho ve Stockholmu stihnete víc

Jakmile usednete za volant zapůjčeného vozu z autopůjčovny Sixt, můžete se vydat volně prozkoumat okolí svým vlastním tempem. Panoramata města, které se rozprostírá na 14 ostrovech a je spojeno 57 mosty. Než se vydáte na libovolný počet exkurzí, můžete navštívit 3 památky UNESCO, muzea a parky světového dědictví. Ve Stockholmu a jeho okolí je mnoho paláců, lesů, jezer a půvabných malých měst. Úžasná krása souostroví Stockholmu Vás také vyzývá, aby byla prozkoumána, a většina velkých ostrovů je snadno přístupná se zapůjčeným vozidlem z autopůjčovny Sixt. S tolika nabídkami v oblasti může být vaše trasa ve Stockholmu nekonečná v pohodlí a klidu zapůjčeného automobilu z autopůjčovny Sixt!

 

Stockholm the castle Sweden

 

Nabídka aut Sixt