112 let na Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA STOCKHOLM

Autopůjčovna Sixt poskytuje prvotřídní služby půjčení aut ve švédském Stockholmu. Pohybujte se v pohodlí, stylu a pohodě s nejvyšší kvalitou ve vozidlech předních značek z našeho rozsáhlého vozového parku. S přijatelnými cenami, velkým výběrem a komplexními službami můžeme uspokojit vaše potřeby mobility ve Stockholmu. V nabídce máme Mercedes-Benz AMG GT, Mini cooper, BMW 7, Mercedes A-class anebo pro vícečlenné skupinky Mercedes Vito či V-class.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708351c94a1Stockholm-city-page.jpg

PRONAJMĚTE SI VOZIDLO VE ŠVÉDSKÉM STOCKHOLMU

Pro pronájem automobilu ve Stockholmu si můžete vybrat z naší řady moderních vozidel od nejlepších světových výrobců automobilů. Máme modely, které dokážou uspokojit nejrůznější cesty, ať už jste ve Stockholmu pro podnikání či zábavu, nebo si půjčujete auto z jakéhokoli jiného důvodu. Máme širokou škálu kompaktních automobilů a sedanů, kabrioletů a sportovních vozů, SUV či dodávkových vozidel, které vyhoví vašim úkolům ve Stockholmu. Svůj pronájem vozidla ve Stockholmu můžete také přizpůsobit vašim konkrétním požadavkům pomocí našich nabídek užitečných doplňků a upgradů. Zahrňte dětské sedačky, GPS, krytí dalších řidičů, pojistné balíčky a další při rezervaci online nebo telefonicky. Mějte prosím na paměti, že můžeme zarezervovat pouze kategorii automobilů, nikoli konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708351c985cStockholm-city-page-2.jpg

SE SIXTEM TOHO VE STOCKHOLMU STIHNETE VÍC

Jakmile usednete za volant zapůjčeného vozu z autopůjčovny Sixt, můžete se vydat volně prozkoumat okolí svým vlastním tempem. Panoramata města, které se rozprostírá na 14 ostrovech a je spojeno 57 mosty. Než se vydáte na libovolný počet exkurzí, můžete navštívit 3 památky UNESCO, muzea a parky světového dědictví. Ve Stockholmu a jeho okolí je mnoho paláců, lesů, jezer a půvabných malých měst. Úžasná krása souostroví Stockholmu Vás také vyzývá, aby byla prozkoumána, a většina velkých ostrovů je snadno přístupná se zapůjčeným vozidlem z autopůjčovny Sixt. S tolika nabídkami v oblasti může být vaše trasa ve Stockholmu nekonečná v pohodlí a klidu zapůjčeného automobilu z autopůjčovny Sixt!

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708351c9a9eStockholm-city-page-3.jpg