Autopůjčovna Soluň

 

Ať už jste přijeli za účelem cestovat nebo za prací, anebo trochu z obou, již brzy budete na cestě s Vašim autem z autopůjčovny Sixt, což je jedna z desítek poboček Sixt na pevnině a na ostrovech v Řecku, včetně Soluně - řecky Thessaloniki. V Autopůjčovně Thessaloniki máte na výběr ze široké škály možností. Můžete si vybrat z 4x4, SUV, dodávkových vozů nebo luxusních sportovních vozů a kabrioletů. Pro každého máme něco podle osobních preferencí a rozpočtu.

Půjčovna aut Soluň, Řecko

Řečtina může být jedním z nejobtížnějších jazyků na světě, ale pro zapůjčení vozidla z autopůjčovny Sixt to není překážka. Autopůjčovna Sixt chce pro své klienty co nejvíc pohodlí, tím že nabízí komplexní automobily k pronájmu, a to včetně pojištění LWD, systémů GPS, neomezeného počtu najetých kilometrů, „přileťte a jeďte“ a dalších řidičů, pokud potřebujete vystřídat za volantem vozidla.

 

Rezervovat auto hned

 

Co dělat, jakmile si půjčíte auto na Thessaloniki, Řecko

Thessaloniki je město ležící 520 km severně od Athén. Je to druhé největší město v zemi a je důležitým hospodářským uzlem. Existuje řada archeologických nalezišť, která sahají až do konce druhého a počátku třetího století. Mezi důležitá místa patří palác Galerius Maximianus, Truimphal Galerius Arch a Rotunda, což je budova ze 4. století, která byla později přeměněna na kostel. Thessaloniki je také domovem byzantských památek, které lze přirovnat ke skanzenu. Vystavuje se zde byzantské umění. Toto město má také řadu náboženských památek. Patří mezi ně třílodní bazilika se dřevěnou střechou postavenou v pátém století, Svatá moudrost moudrosti sedmého století, Chalupa Chagon 1028 a Pananteleemon ze čtyř sloupů se čtvercovými kříži. Dalšími zajímavými zastávkami, které Vám umožní pronajaté vozidlo, jsou Bílé věže z 15. století, které jsou hlavním znakem města. Zapůjčené vozidlo Vás také zaveze do mešity Hamza Bey Cami a do tureckých lázní nebo Hamamů.

Nabídka aut Sixt