112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA SARDINIE

Pokud navštívíte Sardinii, autopůjčovna je vaše nejlepší sázka na pokrytí dalších bodů zájmu. Doporučujeme autopůjčovnu Sixt z několika důvodů. Autopůjčovna má fantastický výběr vozidel, která jsou spolehlivá a bezpečná. K dispozici jsou světové značky automobilů a typy nabízených vozidel jsou různorodé, nebudete mít problém vybrat ten, který vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. Cestujte ve stylu na Sardinii a zapůjčete si kabriolet, sportovní a luxusní auta. S našim rychlým zákaznickým servisem budete spokojeni. K dispozici jsou možnosti jako dětské sedačky, střešní nosiče a GPS. Pojištění třetích stran je zahrnuto a můžete získat plné krytí za pronájem automobilu v autopůjčovně Sixt.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/6570904d4ff43sadinien-regionpage-beautiful-street-of-castelsardo-town.jpg

TIPY NA VÝLETY S PRONAJATÝM VOZIDLEM V SARDINII

Sardinie je druhým největším ostrovem ve Středozemním moři. Zapůjčené vozidlo z autopůjčovny Sixt Vám usnadní a zpříjemní objevování zajímavostí Sardinie. Můžete si pronajmout vůz Sixt a prozkoumat krásné a nedotčené pláže na Sardinii. Jeďte na pláž Chia a plavejte v křišťálově čisté vodě. Navštivte archeologické naleziště Nora na Sardinii. Podívejte se na muzeum Mamoiada, které se nachází v centru Sardinie. V přístavu nechte pronajatý vůz a vydejte se lodí do Cala Mariolu nebo do národního parku La Maddalena. Objevte noční život na Sardinii a vychutnejte si místní chutě, když se najíte v mnoha restauracích v Cagliari.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659819693922esardinien-regionpage-costa-paradiso.jpg

PROZKOUMEJTE NEJKRÁSNĚJŠÍ MÍSTA V ANTALYI S VOZIDLEM Z AUTOPŮJČOVNY SIXT

Středomořské město Antalya je jedním z nejrychleji rostoucích turistických destinací v Turecku. S pronajmutým vozidlem ze společnosti Sixt můžete volně prozkoumat přírodní a historické poklady tohoto regionu vlastním tempem. Navštivte místa, jako je Kursunlu Falls, kde si můžete dát pauzu od slunce s procházkou podél stinných stezek. Nebo si zapůjčte vůz z autopůjčovny Sixt a navštivte zříceninu Hadriánské brány, trojkřídlé brány postavené na počest římského císaře Hadriána. Samozřejmostí je návštěva pláže a jednou z nejlepších je Olimpos Beach. Toto více odlehlé místo je domovem čisté tyrkysové vody uprostřed ohromujícího pozadí hor pokryté stromy. Výlet do okolí odhaluje Chimaeru, kde po dobu nejméně tisíciletí, zemní plyn proudí ze země a vytváří věčný plamen. K těmto krásám a mnohým dalším pamětihodnostem se dostanete díky spolehlivému pronájmu vozidla od Sixtu.

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg