112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA ŘÍM

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem automobilu v Římě. Můžete se spolehnout na naše cenově dostupné služby prémiového pronájmu automobilů, které uspokojí vaše potřeby mobility. S naším rozsáhlým vozovým parkem luxusních a úsporných vozidel se můžeme dostat na silnici v Římě v pohodlí, stylu a jednoduchosti.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708f5cc7158Rom-city-page.jpg

PRONAJMĚTE SI AUTO Z AUTOPŮJČOVNY SIXT V ŘÍMĚ

K dispozici pro pronájem aut v Římě je velký výběr vozidel od některých z nejlepších výrobců automobilů na světě (Alfa Romeo, Maserati, Audi). Můžete se projíždět v kabrioletu nebo sportovním autě, pohodlně cestovat se společníky v SUV nebo sedanu či si vybrat ekonomicky kompaktní automobil. Máme také dodávky pro větší skupiny nebo nákladní dopravu. Díky našim obchodům s užitečnými doplňky a vylepšeními si můžete zajistit, že vaše pronajaté vozidlo v Římě splní vaše přesné potřeby. Dopřejte si co nejlepší zážitek z řízení tím, že do své rezervace v Římě přidáte doplňky, jako jsou dětské sedačky, GPS, krytí dalších řidičů a další. Můžete si pohodlně rezervovat online nebo telefonicky a nechat si připravit auto po příjezdu. Vezměte prosím na vědomí, že však můžeme zaručit pouze za rezervovanou kategorii automobilů, nikoli za konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708fc9aac39Rom-city-page-2.jpg

CO VIDĚT V ŘÍMĚ SE ZAPŮJČENÝM VOZIDLEM AUTOPŮJČOVNY SIXT

Otevřít své možnosti v Římě s pronajatým vozem si můžete tím, že si budete moci prohlédnout i okolí. Jakmile si prohlédnete Koloseum, náměstí sv. Petra a Fontána di Trevi, si můžete užít na exkurzích mimo Řím. Celý den můžete snadno strávit ve Vatikánu, v katakombách Via Appia Antica nebo v kouzelném městě Tivoli v Umbrii. Nebo se vydejte na staletou Trastevere, kde se můžete najíst v moderních restauracích, nebo do Bhorgese Galleries, kde můžete obdivovat méně známé, ale neuvěřitelně krásné římské obrazy a sochy. Užijte si svůj čas v Římě a plně využijte tento region Itálie se spolehlivým pronajatým autem od autopůjčovny Sixt.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708ff513340Rom-city-page-3.jpg