Autopůjčovna Řím

 

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem automobilu v Římě. Můžete se spolehnout na naše cenově dostupné služby prémiového pronájmu automobilů, které uspokojí vaše potřeby mobility. S naším rozsáhlým vozovým parkem luxusních a úsporných vozidel se můžeme dostat na silnici v Římě v pohodlí, stylu a jednoduchosti.

Rome the Collosseum

Pronajměte si auto z autopůjčovny Sixt v Římě

K dispozici pro pronájem aut v Římě je velký výběr vozidel od některých z nejlepších výrobců automobilů na světě (Alfa Romeo, Maserati, Audi). Můžete se projíždět v kabrioletu nebo sportovním autě, pohodlně cestovat se společníky v SUV nebo sedanu či si vybrat ekonomicky kompaktní automobil. Máme také dodávky pro větší skupiny nebo nákladní dopravu. Díky našim obchodům s užitečnými doplňky a vylepšeními si můžete zajistit, že vaše pronajaté vozidlo v Římě splní vaše přesné potřeby. Dopřejte si co nejlepší zážitek z řízení tím, že do své rezervace v Římě přidáte doplňky, jako jsou dětské sedačky, GPS, krytí dalších řidičů a další. Můžete si pohodlně rezervovat online nebo telefonicky a nechat si připravit auto po příjezdu. Vezměte prosím na vědomí, že však můžeme zaručit pouze za rezervovanou kategorii automobilů, nikoli za konkrétní model.

 

Rezervovat auto hned

 

Rome the city

Co vidět v Římě se zapůjčeným vozidlem autopůjčovny Sixt

Otevřít své možnosti v Římě s pronajatým vozem si můžete tím, že si budete moci prohlédnout i okolí. Jakmile si prohlédnete Koloseum, náměstí sv. Petra a Fontána di Trevi, si můžete užít na exkurzích mimo Řím. Celý den můžete snadno strávit ve Vatikánu, v katakombách Via Appia Antica nebo v kouzelném městě Tivoli v Umbrii. Nebo se vydejte na staletou Trastevere, kde se můžete najíst v moderních restauracích, nebo do Bhorgese Galleries, kde můžete obdivovat méně známé, ale neuvěřitelně krásné římské obrazy a sochy. Užijte si svůj čas v Římě a plně využijte tento region Itálie se spolehlivým pronajatým autem od autopůjčovny Sixt.

 

Nabídka aut Sixt

 

Rome Italy