Menu

Autopůjčovna Praha

 

V Praze si můžete půjčit auto na kterékoliv z našich pěti poboček Sixt. Všechny se nachází příhodně v blízkosti hlavních dopravních uzlů nebo v turisticky nejrušnějších oblastech. Návštěvníci, kteří do Prahy cestují letecky, najdou pobočku Sixt hned na letišti Václava Havla. Pokud se chystáte přijet vlakem, najdete nás i na pražském Hlavním nádraží. Auto od Sixtu si ale půjčíte i na autobusovém nádraží Praha Florenc nebo v turistických lokacích jako Václavské a Staroměstské náměstí. Na každé pobočce se na vás těší příjemný personál a široký výběr z naší flotily prémiových vozů. 

Prague Czech Republic

 

Sixt autopůjčovny Praha

V autopůjčovně Praha si vyberete vůz, který uspokojí vaše plány a potřeby. Máme k dispozici nejnovější auta předních světových výrobců luxusních značek. Nezáleží na tom, zda se chystáte vyjet sami, máte s sebou společníka, nebo potřebujete auto pro velkou skupinu. Můžete si vybrat z naší nabídky kompaktních vozů, sedanů, sportovních aut, kabrioletů nebo SUV a vanů. V rámci rezervace je možné si také objednat doplňky a nadstavbové služby, např. dětské autosedačky, GPS, balíčky pojištění ... - stačí si auto rezervovat online nebo telefonicky. Prosíme zároveň o pochopení, že nejsme schopni vždy stoprocentně garantovat konkrétní model vozu, ale v takovém případě vám vždy nabídneme ekvivalent ve stejné kategorii, kterou jste si zvolili.

 

Rezervační formulář Sixt

 

Czech Republic Prague

 

Objevujte Prahu s vozy autopůjčovny Sixt

Jakmile se vydáte na cestu z naší autopůjčovny Sixt v Praze, zakusíte komfort, styl a lehkost za volantem našich vozů. Město je plné historických a kulturních památek, které čekají, až je objevíte. Navštivte nejznámější místa jako Pražský hrad, Staré město nebo Václavské náměstí, a pak se vydejte vozem na Petřínskou rozhlednu a vychutnejte si výhled na panoramata Prahy. Až vám bude město malé a budete se chtít vydat i do okolí, komfortní vozy autopůjčovny Sixt jsou na celodenní výlety jako dělané. Pro ty, kdo milují zámky, Konopiště je autem jen kousek. Láká vás lázeňská kultura a rádi se necháte hýčkat? Vydejte se do Karlových Varů. S auty Sixt není žádný cíl dost daleko! Těšíme se na vaši návštěvu na pobočkách autopůjčovny Sixt.

 

Rezervační formulář Sixt

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací