112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA PORTO

Zapůjčení automobilu v autopůjčovně Sixt v Portu je skvělý způsob, jak vidět památky Portosu! V blízkosti letiště Port a Rua do Barreiro jsou autopůjčovny k dispozici, za účelem navštívit rodinu či přátele anebo cestovat, Vám nabízejí snadné ceny pro cestovatele a návštěvníky města. Ceny za pronájem aut v Portu jsou velmi konkurenceschopné, zatímco možnosti pronájmu zahrnují osobní automobily, dodávky, nákladní auta, sportovní automobily a mnohem více na výběr. Zapůjčení auta v autopůjčovně Sixt v Portu je díky svým cenově dostupným cenám, výhodným umístěním a přátelským službám zdaleka nejlepším způsobem, jak prozkoumat toto historické město.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65a006934518bporto-city-content.jpg

OBJEVTE KRÁSY HISTORICKÉHO PORTA SE SIXTEM

Porto, druhé největší město Portugalska, je korunovačním klenotem severního Portugalska a je domovem mnoha předních turistických atrakcí a destinací návštěvníků. Je bohatá na historii, kulturu a úžasnou architekturu a skutečně nabízí něco pro každého.

Nejlepší způsob, jak zahájit prohlídku Porto, je Ribeira, historické srdce města poblíž malebné řeky Douro. Ribeira nabízí vyhlášená muzea a kulturní instituce, jako je Muzeum svatého umění a archeologie, historická architektura, která se má prozkoumat, a také množství obchodů, restaurací a galerií, které můžete vyzkoušet.

Dalším předním cílem v tomto živém městě je Baixa, rušné centrum města Portos. Baixa nabízí trh Mercado do Bolhao, značkové obchody a galerie a Torre de Clergios, historickou věž, která se může pochlubit nádherným výhledem z vrcholu. Nachází se na západ od centra města, kde najdete spoustu obchodů, restaurací a kvalitních butiků, atrakce, které čekají na objevení jako stejně jako idylický pavilon Rosa Mota a historické muzeum Museu Romantico.

V nedaleké čtvrti Boavsita se nachází uznávané Casa da Musica a Fundacao de Serralves. Další velkou atrakcí pro návštěvníky je Castelo de Sao Joao da Foz, památka, kterou musíte vidět nedaleko řeky Douro. Kromě bohatství památek a historických památek nabízí Porto některé z nejlepších portugalských obchodů a restaurací, jakož i spoustu vinařství, klubů a nočních podniků. Další populární činností ve městě je plavba po řece Douro, skvělý způsob, jak prozkoumat známé památky města a hltat krásu architektury a historických památek.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg