112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA PISA

Výlet do Pisy se dá ještě zlepšit díky cenově dostupnému a vysoce kvalitnímu pronájmu auta od autopůjčovny Sixt. Zažijte bohaté historické a kulturní atrakce v provincii Pisa s pohodlím prvotřídního pronájmu automobilu. Bez ohledu na to, co jste plánovali, od romantického útěku po rodinnou dovolenou máme k dispozici ten pravý luxusní nebo ekonomický vůz, který uspokojí vaše potřeby mobility.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PŮJČENÍ AUTA SE SIXTEM V PISE

K dispozici k pronájmu v autopůjčovně v Pise je velký výběr prémiových vozidel, která mohou uspokojit řadu vašich cestovních plánů a účelu. Hbitě projíždět městskými ulicemi v kompaktním autě, ve stylovém kabrioletu nebo mrštném sportovním autě. Existují také prostorné SUV, sedany a dodávky pro ty, kteří cestují s více věcmi nebo s větší skupinou. Bez ohledu na to, jaký model vyberete, můžete počítat s řízením aktuálního a spolehlivého vozidla, protože náš vozový park je pravidelně vyměňován. S našimi nízkými cenami a prestižními značkami, jako jsou BMW, Mercedes, Audi a další, když si pronajmete auto u společnosti Sixt, máte šanci řídit prvotřídní vůz a platit ekonomicky. Pomůžeme Vám co nejlépe využít váš čas na cestách v Itálii!

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65a91de7213fccouple-car-road-summer-pisa.jpg

PŘIZPŮSOBENÍ VAŠEHO PRONÁJMU V PISE

Projděte si naše doplňky a upgrady a ujistěte se, že máte vše, co potřebujete k pronájmu. Nabízíme skvělé nabídky užitečných doplňků, které můžete snadno zahrnout při rezervaci online nebo telefonicky. Jistě se pohybujte s navigací nebo sdílejte řízení s dalším řidičem. Zarezervujte si dětskou sedačku, abyste se vyhnuli problémům s přepravou vaší vlastní z domova, pokud cestujete s dětmi, tak zvažte naše možnosti pojištění, abyste mohli řídit více uvolněně a uklidněně. Kromě toho, že si můžete přizpůsobit svůj pronájem automobilu vašim požadavkům, můžete také dohodnout flexibilní smlouvu, která odpovídá vašim plánům, ať už pronajímáte na víkend nebo několik měsíců. Uvědomte si prosím, že ačkoli Vám nemůžeme zaručit, že obdržíte konkrétní model automobilu, obdržíte ekvivalentní vozidlo ve vámi vybrané kategorii.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

JÍZDA V PISE S PRONAJATÝM VOZIDLEM OD AUTOPŮJČOVNY SIXT

Při cestování autem do Pisy je důležité věnovat pozornost parkovacím omezením a dopravním předpisům a pravidlům. Pokud tak neučiníte, může to mít za následek pokuty, proto se před zahájením cesty doporučujeme seznámit s místními zvyky a zákony. Zde je několik základních tipů, které Vám pomohou vyhnout se některým častým chybám.

 

  • V historickém centru (centro storico) v Pise je přísně vynucená omezená dopravní zóna (ZTL) pro nerezidenty. Mějte oči otevřené pro tyto značky, protože pokud nelegálně jedete do této zóny, bude vašeho vozidla pořízena fotografie a bude Vám zaslána pokuta. Pokud pobýváte v hotelu v této zóně, nezapomeňte poskytnout recepci své registrační informace, jakmile se ubytujete, aby Vás mohli zaregistrovat pro dočasné povolení
  • Zatímco na dálnicích předjíždění vpravo není absolutně povoleno, ani na tříproudové dálnici. Při pokusu o změnu jízdních pruhů na víceproudé silniční signalizaci nestačí vždy zajistit, aby vás řidiči dovnitř pustili. Před změnou jízdního pruhu zkontrolujte, zda máte dostatek místa, protože většina italských řidičů očekává, že budete čekat, až projedou první.
  • Zveřejněné značky nebudou v angličtině, měli byste znát italská jména cílů, kam jedete.
  • Očekávejte, že za parkování v Pise zaplatíte nejméně dvě eura za hodinu. Mnoho automatů na lístky přijímá pouze mince. Obecně bílé čáry na obrubnících znamenají parkování zdarma, modrá je placené parkování a žlutá je vyhrazena.
  • Ve městech je rychlostní limit 50 km / h, 70 km / h na vedlejších komunikacích mimo města a 110 km / h na dálnici. Při jízdě mimo centra města nezapomeňte mít neustále zapnuté světlomety.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PROZKOUMEJTE PROVINCE OF PISA A OKOLÍ

Pisa je skvělou základnou pro vaše cesty v Itálii, protože tato krásná a kulturně bohatá provincie je domovem mnoha atrakcí všeho druhu. Začněte ve městě Pisa a procházejte se po architektonických památkách, jako je šikmá věž a náboženské budovy. Dopřejte si středomořské slunce na svém seznamu věcí, které je třeba splnit i v Pise, protože vaše vypůjčené vozidlo Vám umožní přístup k nádherným plážím v Marina di Pisa a Tirrenia. Se svým zapůjčeným autem si také můžete prohlédnout římskou a etruskou historii oblasti a vydat se na výlet do města Volterra. Navštivte Etruské muzeum Guarnacci a ruiny římského amfiteátru. Nebo si odpočiňte při exkurzi do termálních lázní San Guiliano, Uliveto nebo Casciana, o nichž se říká, že mají terapeutické vlastnosti. Projděte celý váš plán v Pise nebo se rozhodnete spontánně po cestě. Volba je na Vás se svobodou spolehlivého zapůjčeného automobilu z autopůjčovny Sixt. 

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PISA JAKO BRÁNA DO CELÉHO TOSKÁNSKA

Půjčením auta v Pise budete mít přístup do celého Toskánska. Vydejte se na vyhlídkové jízdy do půvabných měst, na prohlídky vinic a ochutnejte místní vína a vychutnejte si neuvěřitelnou kuchyni a báječné nakupování. Ať už Vás zajímá kulturní a umělecké dědictví oblasti, nebo chcete zažít přírodní krajinu, můžete si s pronajatým vozem snadno naplánovat cestu k vašim preferencím. Pobřežní části Toskánska nabízejí příležitosti pro všechny druhy vodních aktivit od potápění po plachtění, zatímco Apuánské Alpy Vám dávají šanci navštívit chráněná prostředí a proslulé bílé mramorové lomy. Klidnou jízdou Vás to povede středověkými vesnicemi a nejlepšími vinicemi v Itálii, jako jsou vinařství nalezená v oblasti Chianti. Volně projíždějte toskánskou krajinou vlastním tempem a připravte se na výlet, který Vám nabídne hostinu pro oči a žaludek. Náš tým Vám přeje zábavnou a bezpečnou cestu s vašim zapůjčeným vozidlem autopůjčovny Sixt!

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg