Autopůjčovna Neapol

 

Cestovatelé, kteří si pronajmou auto v autopůjčovně Sixt v Neapoli v Itálii, budou mít svobodu cestovat po okolí, aniž by se spoléhali na jízdní řády veřejné dopravy. Autopůjčovna Sixt nabízí velký výběr aut k půjčení v Neapoli, takže získáte perfektní auto pro vaši cestu. Autopůjčovna Sixt se těší až Vás přivítá v Neapoli v Itálii!

 

Díky zapůjčenému vozu můžete prozkoumat Neapol lépe

Návštěvníci Neapole, kteří podnikají jednodenní výlety, ocení možnost zapůjčení automobilu, který má neomezený počet najetých kilometrů zdarma v ceně pronájmu autopůjčovny Sixt. Lidé, kteří si na mezinárodním letišti v Neapoli pronajmou auto s autopůjčovnou Sixt, mohou začít vyhlídkové jízdy ihned poté, jakmile si vyzvednou auto.

 

Rezervovat auto hned

 

Poznejte krásy Neapole

Neapolští návštěvníci s pronajatými auty nezůstanou poblíž atrakcí ve městě. Mohou zůstat na pláži nebo v přírodě nedaleko města. Díky půjčenému automobilu je pro ně snadné cestovat do města a navštívit muzea, historická místa a obchody, kdykoli chtějí. V Národním archeologickém muzeu jsou zobrazeny řecké a římské artefakty. Návštěvníci mohou vidět italské umění v muzeu Capodimonte. Certosa-Museo di San Martino se nachází v klášteře, který byl postaven ve 14. století. Jsou zde zobrazena některá umělecká díla z 15., 16. a 17. století. Ze zahrad v areálu kláštera si návštěvníci mohou prohlédnout panoramatický výhled na nábřeží. Čokolády, kožené zboží a oblečení se prodávají v městských obchodech. Návštěvníci Neapole si mohou půjčit auto v autopůjčovně Sixt k atrakcím v Neapolském zálivu. Pláže v oblasti mají místa na opalování a koupání. Vesnice Positano má pláže, restaurace s mořskými plody a speciální obchody. Hora Vesuv je jedním z historických míst v Neapolském zálivu. Ruiny Herculaneum a Pompeje jsou také v zálivu. Cestovatelé, kteří chtějí vidět více italského pobřeží, se mohou vydat po malebné silnici vedle Neapolského zálivu a dostat se do města Sorrento 48 km jižně od Neapole. Jedním z historických míst v Sorrento je Via San Cesareo. Tato silnice sahá až do římských dob.

 

Nabídka aut Sixt