+420 22 23 24 995 Rezervovat

Půjčovna aut na nádraží Ostrava - Svinov

Půjčovnu aut Sixt naleznete na nádraží Ostrava – Svinov. Sixt obsluhuje současně i terminál mezinárodního letiště Ostrava - Mošnov (Letiště Leoše Janáčka Ostrava). Vůz je vždy přistaven na konkrétní let, zejména lety ČSA a AIR France. Nádražní pobočka je otevřená od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 16:30. Ovšem auto Vám přistavíme kdykoliv a kamkoliv po celé Ostravě. Naši zákazníci jsou nejenom vlakoví cestující ale i firmy ostravského regionu. Neváhejte a obraťte se na nás, ať už potřebujete půjčit malé osobní auto nebo pořádný vůz, jako například SUV.

Vozidla, která půjčujeme na pobočce půjčovny aut na nádraží Ostrava – Svinov a na letišti Leoše Janáčka v Ostravě - Mošnově, se vyznačují svou nízkou cenou a vysokou kvalitou. Právě půjčovna aut v Ostravě je mezi zákazníky známá protože vědí, že zde mají k dispozici celou řadu prověřených a technicky kvalitních aut. Navíc hojně využívají naši službu Sixt Express. Ta značně urychluje celý proces půjčení auta nejen v Ostravě a okolí, ale zároveň šetří čas i peníze našich klientů. Služba Sixt Express je spojena s věrnostní kartou Sixt a tu je možné získat zdarma. Více informací naleznete právě v sekci Sixt Express Card.

K poruchám pronajatých aut dochází jen zřídka, neboť Sixt provozuje vozy do 6 měsíců stáří. Ale pokud Vás potkají nějaké technické potíže, budete v autopůjčovně Sixt ve skvělých rukou. Naše 24 hodinová asistenční služba je Vám k dispozici a v případě potřeby Vám poskytneme náhradní vůz.

 

Proč zvolit vůz od autopůjčovny Sixt?

  • jsme zavedená autopůjčovna s pobočkami po celém světě
  • poskytujeme maximum služeb za velmi nízké ceny
  • naše služby jsou rychlé, spolehlivé, levné a na profesionální úrovni
  • vyzvednutí vozu v provozovně nebo na letišti
  • v případě poruchy či havárie náhradní auto ihned
  • vozidla autopůjčovny nejsou polepená reklamou
  • máme k dispozici rozsáhlý vozový - široká nabídka osobních vozů a dodávek
  • 100% technický stav všech vozidel

Pokud jste se rozhodli poznat Ostravu a okolí města, ať už s Vaší rodinou či přáteli, obraťte se na naši pobočku půjčovny aut Sixt v Ostravě. A garantujeme Vám, že s auty od nás zažijete bezproblémové cestování.

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací