112 let na Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA MILÁN

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem automobilu v Miláně. Máme dostupné ceny a velký výběr úsporných a luxusních vozidel od nejlepších značkových výrobců. S naším prémiovým komplexním servisem můžeme uspokojit vaše potřeby v oblasti pronájmu aut v Miláně.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708bb790702Mailand-city.jpg

AUTOPŮJČOVNA SIXT V MILÁNĚ

Autopůjčovna Sixt poskytuje širokou škálu vozidel ihned k pronájmu v Miláně. Díky výhodné poloze na letišti, na vlakovém nádraží a ve městě se snadno dostanete za volant prémiového automobilu. Můžete si vybrat z našich moderních kompaktních vozů, sedanů, kabrioletů, sportovních vozů (Alfa Romeo), SUV a dodávkových vozidel. Navíc si můžete přizpůsobit pronájem automobilu v Miláně pomocí našich nabídek užitečných doplňků a upgradů. Zahrňte doplňky, jako jsou dětské sedačky, navigace, krytí další řidičů a další, když si rezervujete online nebo telefonicky. Vezměte prosím na vědomí, že nemůžeme zaručit vaši milánskou rezervaci pro konkrétní model, ale pouze pro kategorii vozidel.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708c021b87fMailand-city-2.jpg

ZAŽIJTE MILÁN A ITÁLII S PRONAJATÝM VOZIDLEM Z AUTOPŮJČOVNY SIXT

Jakmile s klíčem k vašemu milánskému autu odjedeme, poté se můžete vydat na prohlídku památek volně a vlastním tempem. Půjčte si auto a projeďte se po krásném městě a podívejte se na všechny báječné nákupní a jídelní cíle. Existuje také spousta muzeí, kostelů a dalších historických zajímavých míst k návštěvě. Žasněte Duomo a nezapomeňte se podívat na klášter Santa Maria della Grazie, abyste viděli nejslavnější fresku DeVinci, Poslední večeři. Velmi se také doporučuje vidět operu ve slavné opeře La Scala. Operu si múžete pustit i v oblíbeném voze v ČR Škoda Scala. Ideální do města i na nákup. Jakkoliv plánujete strávit čas v Miláně, vytěžte maximum ze spolehlivého zapůjčeného vozu z autopůjčovny Sixt.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708c021bc1bMailand-city-3.jpg