112 let na Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA MADRID

Autopůjčovna Sixt poskytuje služby pronájmu automobilů v centru Madridu ve Španělsku. Nabízíme přijatelné ceny za nejvyšší kvalitu, vozový park špičkové značky. Díky ekonomickým a luxusním možnostem půjčení auta a komplexním službám máme v Madridu pokryty vaše potřeby mobility.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708b0757c17Madrid-city.jpg

AUTOPŮJČOVNA SIXT V MADRIDU

V Madridu je k dispozici k pronájmu automobilů velký výběr nejmodernějších vozidel od nejlepších světových výrobců (například Seat, Mercedes). Bez ohledu na vaše plány nebo účel pronájmu automobilu může náš vozový park snadno splnit váš rozpočet, styl a požadavky na řízení. Vyberte si z kompaktních automobilů a sedanů, kabrioletů a sportovních automobilů plus SUV a dodávek. Abyste se ujistili, že máte nejlepší zážitek z půjčení auta, přizpůsobte si rezervaci v Madridu s našimi nabídkami užitečných doplňků a upgradů. Při rezervaci online nebo prostřednictvím telefonu můžete zahrnout dětské sedačky, navigace, krytí dalších řidičů a pojistné balíčky. Uvědomte si však, že můžeme zarezervovat pouze kategorii vozu, nikoli konkrétní model. Těšíme se, až Vám předáme klíče od vozu v Madridu!

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708b0758112Madrid-city-2.jpg

ZAŽIJTE MADRID S PRONAJATÝM VOZIDLEM ZE SIXTU

Jakmile budete za volantem svého automobilu, můžete pokračovat v cestě v pohodlí, stylu a pohodě. Můžete volně navštěvovat množství atrakcí a cestovat do Madridu a okolí jeho vlastním tempem. S vypůjčeným vozidlem se zastavte na návštěvě slavných muzeí a podívejte se na všechny báječné restaurace a nákupní pasáže. Můžete vyrazit do přírodních oblastí nedaleko Madridu nebo podniknout výlet jinde ve Španělsku. Země má krásné pláže a hory, které můžete prozkoumat, plus mnoho pulzujících a půvabných měst. Užijte si chvíle v Madridu naplno se spolehlivým vozidlem z autopůjčovny Sixt.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708b3ca9f76Madrid-city-3.jpg