Autopůjčovna Kodaň

 

Zapůjčte si vozidlo v Kodani pohodlně, stylově a s lehkostí s autopůjčovnou Sixt. Nabízíme Vám cenově dostupné sazby na náš rozsáhlý vozový park luxusních a úsporných vozidel. S našimi prémiovými službami a nejvyšší kvalitou, automobily špičkových značek, jsme připraveni pro Váš pronájem vozidla v Koďani.

 

Copenhagen Denmark

 

Pronajměte si vozidlo v Kodani

Z našeho kodaňského vozového parku jsou k dispozici různá vozidla od nejlepších světových výrobců automobilů (Volvo, Audi). Bez ohledu na to, jaké jsou vaše plány v Kodani, máme spoustu možností, jak splnit váš rozpočet, styl a další požadavky. Můžete si vybrat co Vám nejlépe vyhovuje z našich pohodlných sedanů a SUV, úsporných kompaktních automobilů, elegantních sportovních vozů či kabrioletů a větších dodávek. Jelikož pravidelně vyměňujeme náš vozový park, můžete si být jisti, že budete za volantem moderního, dobře udržovaného a spolehlivého vozidla bez ohledu na to, který si vyberete. Také máme nabídku na doplňky a upgrady, takže si můžete snadno optimalizovat pronájem vozu v Kodani. Zahrňte doplňky, jako jsou dětské sedačky, GPS, krytí dalších řidičů a další, když si s našim týmem rezervujete online nebo telefonicky. Vezměte prosím na vědomí, že Vaši kodaňskou rezervaci můžeme zaručit pouze pro rezervovanou kategorii automobilů a nikoli pro konkrétní model.

 

Rezervovat auto hned

 

Denmark Copenhagen

Zažijte Kodaň s pronajatým vozidlem

Po vyzvednutí klíčů k zapůjčenému automobilu v Autopůjčovně Sixt Kodaň se můžete vydat na prohlídku města. Projeďte se po různých čtvrtích se zapůjčeným vozem a bavte se prozkoumáním všech nákupních a stravovacích možností. Ve městě je mnoho atrakcí, od botanických zahrad až po kodaňskou zoologickou zahradu, jednu z nejstarších v Evropě. Pokud to počasí dovolí, můžete se dokonce vydat na místní pláže se zapůjčeným vozem, jako je oblíbený Amager Strandpark. Samozřejmě se zapůjčeným vozem v Sixt Kodaň můžete navštívit i další blízká města v Dánsku. Vyražte na cestu bez starostí a vklidu a vytěžte maximum ze své cesty se zapůjčeným vozem z autopůjčovny Sixt v Kodani!

 

Nabídka aut Sixt