Autopůjčovna Katánie

 

Autopůjčovna Sixt v Katánii nabízí širokou škálu vozidel jak v ekonomické, tak v luxusní třídě, aby uspokojila různé potřeby a preference různých klientů. Specializujeme se také na zákaznický servis, abychom se ujistili, že jste spokojeni s autopůjčovnou Sixt v Katánii. Ujistěte se, že to vše zažijete v Katánii v Itálii s prémiovým půjčením auta u Sixtu! Například romantický prodloužený víkend s Mini Cooper cabrio zakončený v restauraci u dobrého vína.

 

Rezervovat auto hned

 

Zapůjčení vozidla v Katánii z autopůjčovny Sixt

Můžete si snadno pronajmout vozidlo z autopůjčovny Sixt, která má dvě kanceláře v Katánii. Kancelář Aeroporto Fontanarossa, která se nachází na letišti Sicílie Catania, Vám umožňuje snadno si pronajmout automobil, jakmile okamžitě vyjdete z příletové haly na letišti. Alternativně si můžete půjčit auto ve městě v kancelářích na adrese Via Fontanarossa 20. Vozový park zahrnuje ekonomické modely jako Renault Clio, Renault Scenic, Smart For, Fiat 500, Fiat Panda, Kia Ceed. Mezi luxusní vozidla ve vozovém parku Sixtu patří  modely jako Mercedes-Benz A-Class, Mercedes-Benz C-Class a Alfa Giulietta. Na požádání je možnost vyzvednutí nebo vrácení vozidla mimo pracovní dobu. Zarezervujte si vozidlo online a než přiletíte do destinace, vozidlo bude na Vás čekat. Až tak jednoduché to je.

 

Co navštívit s půjčeným vozidlem od Sixtu

Jakmile si půjčíte auto z autopůjčovny Sixt, můžete pohodlně dojet k nejkrásnějším atrakcím v rámci města a jeho okolí. Můžete jet na horu Etna, která je nejvyšší aktivní sopkou v Evropě. Jeďte po dálnici "Etna Jih ", začínající v Giarre. Klidná vinutá cesta Vás povede až do přibližně 1900 metrů, kde najdete spoustu parkovacích míst a pěknou restauraci nabízející vynikající "Vulcanoe Pizza". "Určitě navštivte Monastero dei Benedettini, velkolepou architektonickou budovu se zajímavou historií. Museo Storico dello Sbarco 1943, známé také jako Historické muzeum invaze na Sicílii, je dalším vojenským muzeem, které pokrývá příběh bitvy na Sicílii, dalším místem, které stojí za návštěvu. Samotné muzeum se nachází v průmyslové oblasti města, kde můžete vidět průmyslový rozvoj města, při jízdě se zapůjčeným vozidlem . Člověk nemůže odjet bez jízdy na náměstí Piazza Duomo, které je srdcem města. Architektura je úžasná a velmi unikátní. Pokud jste na návštěvě tohoto krásného města, nezapomeňte kontaktovat Sixt s vašimi požadavky. Jsme tu pro Vás.

 

Nabídka aut Sixt