Autopůjčovna Istanbul

 

Autopůjčovna Sixt má více než 4 000 míst po celém světě a je předním světovým poskytovatelem autopůjčoven. Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout prvotřídní služby půjčení auta ve vzrušujícím a krásném městě Istanbulu. Díky našim cenově dostupným nabídkám na naše špičková luxusní a úsporná vozidla můžeme snadno uspokojit vaše potřeby mobility.

Autopůjčovna Sixt v Istanbulu

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem automobilu v Istanbulu. Naše rozsáhlá flotila může uspokojit různé cestovní potřeby, od rodinné dovolené, služební cesty, po romantické pobyty a další. Můžete si vybrat z našich kompaktních vozů, sedanů, sportovních vozů, kabrioletů, SUV a dodávkových vozidel. Bez ohledu na to, které si vyberete, můžete počítat s tím, že se za volant dostanete do moderního, dobře udržovaného a čistého automobilu. Poskytujeme také šanci optimalizovat pronájem automobilu v Istanbulu pomocí nabídek na řadu doplňků a upgradů. Při rezervaci online nebo telefonicky s naším pomocným týmem zahrňte doplňky, jako jsou dětské sedačky, GPS, další krytí řidičů a možnosti pojištění. Vezměte prosím na vědomí, že Vám můžeme zaručit pouze to, že obdržíte vozidlo v rezervované kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

 

Rezervovat auto hned

 

Prozkoumejte památky v Istanbulu s pronajatým vozidlem

Když si v Istanbulu pronajmete auto s autopůjčovnou Sixt, můžete se vydat na vlastní prohlídku. Prohlídka tohoto velkého města, návštěva atrakcí nalezených na evropské i asijské straně. Dopřejte si bohatou kulturu a historii a užijte si spousty nákupních a stravovacích destinací. V Istanbulu Modern můžete navštívit fantastická muzea, jako je současné umění, nebo strávit čas v bohatých historických palácích. Existuje také velké množství kostelů a mešit, u kterých jen žasneme, jako je Hagia Sophia a Modrá mešita. Můžete také podniknout jednodenní výlety z Istanbulu se zapůjčeným autem, abyste unikli shonu tohoto velmi pulzujícího města. Nadýchejte se čerstvého vzduchu a prožijte trochu klidu u Černého moře nebo v okolních lesích. Ať už je ve vašem rozvrhu v Istanbulu cokoliv s vašim pronajatým vozidlem z autopůjčovny Sixt, můžete si být jisti, že to všechno uvidíte.

 

 

Nabídka aut Sixt