Autopůjčovna Fuerteventura

 

Použijte autopůjčovnu Sixt Fuerteventura k pronájmu automobilu pro vaší dovolenou na tomto krásném Kanárském ostrově. Online nebo telefonické rezervace lze snadno provést pomocí autopůjčovny Sixt, kde zjistíte, že zaměstnanci jsou hrdí na své zákaznické služby a místní znalosti, a udělají vše, co je v jejich silách, aby vaše dovolená měla klidný a příjemný začátek.

Půjčte si auto na Fuerteventuře ve Španělsku

Udělejte si svou dovolenou ještě lepší díky pronájmu luxusního vozu za ekonomickou cenu z půjčovny aut Sixt, kde mají k dispozici 4x4, kabriolet a sportovní vozy. Zjistíte, že vozidla z půjčovny aut Sixt jsou nová, oblíbené značky a lze je pronajmout v manuální nebo automatické převodovce. Pokud se chcete podělit o svou dovolenou za jízdy, můžete snadno přidat další řidiče k vaší smlouvě, které také přijde s neomezeným počtem najetých kilometrů. Mladí řidiči si mohou také půjčit auta. Autopůjčovna Sixt poskytuje řadu navigací a dětských sedaček mimo jiné doplňky pro vaší dovolenou. Můžete si být jisti, že vaše vozidlo z autopůjčovny Sixt Fuerteventura je plně pojištěno a pokud si přejete, můžete si zakoupit plné krytí proti krádeži vozidla. Můžeme Vám garantovat opravdu výhodnou nabídku s vašim pronájmem u autopůjčovny Sixt.

 

Rezervovat auto hned

 

Zajímavosti, které můžete vidět a dělat na Fuerteventuře

Fuerteventura je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Zapůjčené vozidlo z autopůjčovny Sixt Vám poskytne svobodu a pohodlí, abyste je mohli plně prozkoumat. Pokud si chcete užít aktivní dovolenou, zjistíte, že Fuerteventura je rájem pro surfování, rybaření, plachtění a potápění. Pomocí vypůjčeného vozidla můžete projet silnici podél pobřeží a strávit den odpočinkem a koupáním se na jedné z písečných pláží, jako je El Cotillo nebo Playa de Sotaventa de Jandia. Vydejte se na výlet lodí do atlantických vod a možná budete mít štěstí, že spatříte delfíny, velryby a želvy. Až dokončíte průzkum pobřežní krajiny, projeďte se do vnitrozemí, kde projedete kolem sopečné krajiny a lávového pole. Dokončete den strávený v hlavním městě Puerto del Rosario a nezapomeňte navštívit sochařský park pod širým nebem, kde najdete více než sto soch moderních umělců.

 

Nabídka aut Sixt