112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA FLORENCIE

Autopůjčovna Sixt má umístění po celé Florencii na hlavních letištích a vlakových stanicích, takže je snadné si zapůjčit skvělé auto pro vaší dovolenou. Pronajměte si vozidlo u autopůjčovny Sixt a vydejte se na výlet po Itálii, nemluvě s tolika velkými historickými městy v okolí, kde je půjčovna aut, je nutností. Chceme, abyste se ve svém pronajatém vozidle cítili pohodlně, a proto nabízíme velký výběr vozidel, aby vyhovoval vašim potřebám. V autopůjčovně Sixt ve Florencii si můžete pronajmout dodávku, ekonomické auto, SUV nebo sportovní vůz!

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

SKVĚLÝ PRONÁJEM AUT VE FLORENCII V ITÁLII

Pokud cestujete do Florencie, měli byste uvažovat o půjčení auta. Existuje mnoho výhod z půjčení automobilu s autopůjčovnou Sixt, že Vám to bude chybět, pokud se ocitnete bez vozidla ve Florencii. Půjčení auta Vám pomůže vytěžit maximum z vaší cesty. Můžete vidět vše vlastním tempem a nemusíte se spoléhat na veřejnou dopravu. Florencie je jedním z nejkrásnějších měst v Evropě. Je plná historických zajímavostí. Je známo, že je jedním z center renesance, takže je to skvělá destinace pro milovníky umění, architektury a historie. Existuje spousta galerií a muzeí, jako je Galleria dell Academia, která je domovem mnoha důležitých obrazů a soch, jako je Michaelangelova Davida. Jedním z míst, které budete muset navštívit ve Florencii, je náměstí Piazza della Signoria, které je nejoblíbenějším městským náměstím. Najdete zde bezplatnou výstavu soch, kde můžete chodit, fotografovat a obdivovat sochy a architekturu. Nedaleko se nachází Palazzo Vecchio, středověká budova, která je florentskou radnicí. Existuje také mnoho krásných katedrál, jako je například slavná katedrála Santa Maria del Fiore.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659feb86768eaflorence-city-content.jpg

PRONÁJEM VOZIDLA VE FLORENCII

Pokud si pronajmete vůz s autopůjčovnou Sixt , budete si také moci vychutnat široký výběr kaváren a restaurací ve městě. Ty jsou rozptýleny po celé Florencii, a proto je pronájem auta takový dobrý nápad. Pravděpodobně budete chtít udělat spoustu procházek, ale je vždy hezké, že se můžete k autu vrátit a pohybovat se dále. Nejlepší je zajistit si půjčení auta před příjezdem do Florencie. Můžete si to zařídit online, což zajistí, že dostanete vozidlo, které chcete, na datum, které potřebujete. Důležité je vybrat nejvhodnější vozidlo. Vyberte si ten, který je vhodný pro váš rozpočet a počet lidí ve vaší skupině. Autopůjčovna Sixt má několik poboček ve Florencii, jedno se nachází na letišti ve Florencii, kde můžete získat šanci si půjčit auto opravdu snadno, pokud letíte do Florencie. Další umístění je uvnitř Garage Europa, Firenze na Via Borgognissanti 96. Florencie je velkolepým cílem a místem, které by všichni měli vidět alespoň jednou. Proč nevyužít tohoto velkého a historického města tím, že zajistíte ideální pronájem automobilu s autopůjčovnou Sixt? To Vám umožní co nejlépe využít svůj čas ve Florencii a nijak se neomezovat.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg