Autopůjčovna Dublin

 

Pokud si chcete při příští cestě do Dublinu pronajmout auto, už nehledejte. Máme autopůjčovnu, která se nachází na letišti v Dublinu, a také máme další místa nacházející se po celém městě Dublin a nabízíme vše, co potřebujete pro spolehlivé a dostupné půjčení auta. Nechte Sixt být vaší autopůjčovnou v irském Dublinu!

Návštěva Irského Dublinu se zapůjčeným vozidlem ze Sixtu

Naše automobily k pronajmutí jsou k dispozici v několika velikostech. Od sportovního kabrioletu, který se stylově pohybuje, po SUV, které vměstná Vás i vaši celou rodinu, s autopůjčovnou Sixt vyhovíme každému, pokud si vyberete naši autopůjčovnu. Autopůjčovna Sixt nabízí v Dublinu širokou škálu služeb, jako je pronájem aut řidičům ve věku 21 let, neomezený počet najetých kilometrů, jednosměrné půjčovné, limuzína a mnoho dalšího. Autopůjčovna Sixt je vaše osobní zastávka pro všechny vaše dopravní potřeby v Dublinu. Pokud byste nechtěli řídit, můžeme Vám pomoci s limousine service. Naši bezpeční a zkušení řidiči Vás zavezou kam potřebujete, aniž byste museli cestovat po neznámém místě.

 

Rezervovat auto hned

 

Co můžete vidět v irském Dublinu

Dublin je jedno z nejstarších evropských měst. Je hostitelem dokonalé kombinace historických a moderních atrakcí, takže každý v rodině najde něco podle svých představ. Přímo na okraji města najdete Fingal, historické město s pocitem venkova. Je to perfektní místo, kam zajedete s pronajatým vozidlem k relaxaci po jízdě po centru města. Můžete zastavit v jedné z jejich kvalitních restaurací nebo si jednoduše užít výhled na úžasnou architekturu a zemědělskou půdu. Zážitkové gaelské hry jsou další oblíbenou atrakcí v Dublinu. Tato zábavná aktivita dává návštěvníkům skutečný vkus pravého irského sportu a zábavy a je ideální pro rodiny s dětmi se staršími dětmi. Aras an Uachtarain je rezidence irského prezidenta. Nabízejí prohlídky recepce, jídelny a prezidentovy pracovny. Válečné památkové zahrady jsou místem, kde si můžete na pikniku odpočinout a nechat děti pobíhat, zatímco trávíte čas poctou těch zabitých během Velké války. Ze zahrad je to snadná cesta autem nebo s řidičem k zámku Drimnagh, normanskému hradu, který je nutností vidět, když jste poblíž Dublinu. Zámek byl obnoven v 80. letech a je nyní místem, kde můžete zažít středověkou historii Irska. Ať už se rozhodnete řídit vlastní zapůjčené vozidlo nebo budete raději, když Vás někdo odveze, máme tu, co potřebujete, abychom vaši dovolenou v Dublinu pomohli vylepšit v ještě lepší zážitek.

 

Nabídka aut Sixt