112 let na Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA DUBAJ

Autopůjčovna Sixt nabízí širokou škálu poboček v Dubaji UAE, což usnadňuje získání správného auta pro Vaši cestu. Se společností Sixt jsme hrdí na prémiové vozy k pronajmutí v Dubaji za dostupné ceny. Budete mít možnost vidět všechna místa pronájmu pod tímto textem, kde nabízíme skvělé služby. Rádi Vás obsloužíme v Dubaji!

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

SLUŽBY AUTOPŮJČOVNY SIXT V DUBAJI

Autopůjčovny Sixt v Dubaji obecně nabízejí celou řadu pohodlných a cenově dostupných služeb, které pomáhají jak zkušeným cestovatelům, tak novým návštěvníkům města. Jednosměrný pronájem vozidla na letiště nebo z letiště nebo z vašeho hotelu je samozřejmostí. S autopůjčovnou Sixt můžete získat neomezený počet najetých kilometrů, pronájem vozu pod 25let, SUV, služby osobního řidiče a mnoho dalšího. S nedávným přidáním aplikací pro mobilní telefony, které poskytují směrovou pomoc, se můžete při prozkoumávání zajímavostí v Dubaji cítit pohodlně na cestách v soukromém autě. Ať už hledáte manuální nebo automatickou převodovku, sportovní vůz nebo mini dodávku vhodnou pro rodinu, v autopůjčovně Sixt v Dubaji nabízíme mnoho vozidel, která vyhovují vašim potřebám. Pokud hledáte luxusní automobil v Dubaji, najdete víc informací na našich pobočkách nebo po telefonu.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659fe78ba0dd1uae-side.jpg

CO VIDĚT V DUBAJI

S pohodlím půjčeného soukromého automobilu můžete zažít City of Gold jiným pohledem. Můžete navštívit známé památky, jako je Burj Khalifa nebo Palm Jumeirah, podle vlastního rozvrhu, aniž byste čekali na standardní doby prohlídky, což Vám umožní zažít více krásy města na vaší cestě. Prožijte zábavný den v dubajském přístavu díky výletům na rybolovu, windsurfingu, parasailingu nebo spoustům dalších aktivit na vodě. Nebo se pro historický pohled na historii Dubaje vydejte do Dubajského muzea v nejstarší budově ve městě, kde se dozvíte více o dědictví a vývoji této rostoucí metropole. Vzhledem k tomu, že Dubaj je skvělým místem k obdivování ohromujících architektonických výkonů, váš pronajatý vůz nabízí vynikající příležitost k projíždění ulicemi města a obdivování vznešenosti Rose Rayhaan od Rotany, luxusu hotelu Burj Al Arab a dekadence Svět zahrnující společenství malých soukromých ostrovů. Město i pobřeží nabízejí fantastické jízdní trasy k prohlížení mnoha přírodních a umělých divů v tomto moderním městě. Zapůjčený vůz z autopůjčovny Sixt v Dubaji je Vaší vstupenkou na co nejlepší využití vašeho času v tomto neuvěřitelně velkém městě. Díky pohodlnému vyzvednutí a vrácení, půjčovna aut Vám poskytne speciální způsob, jak zažít město a jeho mnoho atrakcí a umožní Vám skutečně si vytvořit dovolenou svých snů.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659fe78ba127euae-country-content.jpg