112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA CAGLIARI

Sixt autopůjčovna v Cagliari, Itálii, je cenově velice dostupný způsob, jak procestovat město a okolí. Vozidla jsou k dispozici v různých velikostech a stylech, včetně Smart For Two, sedany Mercedes-Benz, kabriolety, kombíky, SUV a dodávky. Na výběr máme velkou flotilu vozidel a k dispozici je mnoho nabídek na auta vhodná do města, pro rodiny či pro pár. Jednoduše klikněte na 'Rezervace na tomto místě' a vyberte si termín cesty, abyste viděli naši aktuální nabídku. Pronájem vozidla z autopůjčovny Sixt nemůže být jednodušší, jelikož nabízíme vyzvednutí a vrácení vašeho zapůjčeného vozidla i mimo otevírací dobu a naše online služba zajišťuje, že si můžete rychle vybrat to správné auto pro Vás. Vyzvedněte si rezervované vozidlo na letišti Cagliari krátce po přistání a vyhněte se potížím s veřejnou letištní dopravou. K vaší rezervaci si můžete připlatit doplňky, jako je například GPS systému, takže se můžete snadno orientovat v ulicích města a objevit všechny jeho atrakce.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659fde74e588bcagliari-city-content.jpg

MÍSTA K VIDĚNÍ V CAGLIARI SE ZAPŮJČENÝM AUTEM

V Cagliari najdete mnoho budov s téměř éterickou architektonickou krásou. Od četných náboženských míst včetně Basilica de Bonario a Chiesa de San Michele až po královský palác a Marina Piccolo, město má nemálo věcí k vidění a míst k navštívení. Projděte se po promenádách přístavu a podívejte se na plný přístav lodí nebo prožijte odpoledne na lodi při plavbě u pobřeží Sardinie. Věž San Pancrazio je historickou atrakcí a nabízí krásný výhled na celé město. Chcete-li získat panoramatický výhled na jedno z hlavních měst Sardinie, věž stojí za výstup a rozhodně si ji nesmíte nechat ujít. Pro více skvělých výhledů navštivte Bastione di Saint Remy v historické čtvrti města.
Pokud si pronajmete auto v Cagliari, máte také možnost projet se podle libosti italským venkovem nebo navštívit místa, jako je pláž Poetto. Klidné moře je ideální pro koupání a písečná pláž je oblíbeným místem k relaxaci nebo trávení slunného dne s celou rodinou.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg