Cagliari

Sixt autopůjčovna v Cagliari, Itálii, je cenově dostupný způsob cestování ve městě a okolí. Vozidla jsou k dispozici v různých velikostech a stylech včetně Smart For Two, sedany Mercedes-Benz, kabriolety, kombíky, SUV a dodávky. Na výběr máme velkou flotilu vozidel a k dispozici je mnoho nabídek na auta vhodná pro řízení do města. Jednoduše klikněte na 'Rezervace na tomto místě' a vyberte si termín cesty, abyste viděli naše aktuální nabídky. Pronájem vozidla z autopůjčovny Sixt nemůže být jednodušší na organizaci, jelikož nabízíme vyzvednutí a vrácení vašeho zapůjčeného vozidla i mimo otevírací dobu a naše online služba zajišťuje, že si můžete rychle vybrat to správné auto pro Vás. Vyzvedněte si vaše rezervované vozidlo na letišti Cagliari krátce po přistání a vyhněte se potížím s veřejnou letištní dopravou. K vaší rezervaci můžete připlatit nezbytné doplňky, včetně GPS systému, takže se můžete snadno orientovat v ulicích města a objevit všechny jeho atrakce.

 

Místa k vidění v Cagliari se zapůjčeným autem

V Cagliari najdete mnoho budov s téměř éterickou architektonickou krásou. Od četných náboženských atrakcí včetně Basilica de Bonario a Chiesa de San Michele až po královský palác a Marina Piccolo, město má nemálo věcí k vidění a míst k navštívení. Projděte se po promenádách přístavu a podívejte se na plný přístav lodí nebo si prožijte své odpoledne plavbou u pobřeží Sardinie. Věž San Pancrazio je historickou atrakcí a nabízí nejvyšší výhled na město. Chcete-li získat panoramatický výhled na jedno z hlavních měst Sardinie, věž stojí za výstup a rozhodně si ji nesmíte nechat ujít. Pro více skvělých výhledů navštivte Bastione di Saint Remy v historické čtvrti města.
Pokud si pronajmete auto v Cagliari, máte také možnost projet se podle libosti italským venkovem nebo navštívit atrakce, jako je pláž Poetto. Klidné moře je ideální pro koupání a písečná pláž je oblíbeným místem k relaxaci nebo trávení slunného dne s celou rodinou.

 

Rezervační formulář Sixt

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací