112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA BRUSEL

Autopůjčovna Sixt je předním světovým poskytovatelem autopůjčoven s pobočkami po celém světě. Jsme rádi, že můžeme poskytovat prémiový pronájem aut v Bruselu. Díky dostupným cenám a široké škále špičkových značkových vozidel nejvyšší kvality jsme pokryli vaše potřeby v oblasti mobility.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65709da86a15dBruessel-city-page.jpg

PRONAJMĚTE SI VOZIDLO S AUTOPŮJČOVNOU SIXT V BRUSELU V BELGII

V Bruselu je k dispozici velký výběr luxusních a úsporných vozidel od nejlepších výrobců automobilů. Bez ohledu na vaše plány, naše rozsáhlá flotila má k dispozici auta k pronájmu. Můžete si vybrat z moderních kompaktních automobilů, sedanů, sportovních vozů, kabrioletů, SUV a dodávkových vozidel. Z kabrioletů tu najdete od Mini coopera cabrio po BMw Z4. Pro rodinu nabízíme Mini Countryman nebo BMW X5. Svou rezervaci v Bruselu můžete také upravit pomocí našich nabídek užitečných doplňků a upgradů. Zahrňte doplňky, jako jsou dětské sedačky, GPS, krytí dalších řidičů a další, když si rezervujete online nebo telefonicky. Mějte prosím na paměti, že nemůžeme zaručit vaši rezervaci pro konkrétní model, pouze pro rezervovanou kategorii vozidel.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65709da86a52eBruessel-city-page-2.jpg

OBJEVTE BRUSEL A POJEĎTE SE SIXTEM

Brusel není jen hlavním městem Flander a Belgie, ale často se také považuje za hlavní město Evropské unie. Prohlédněte si toto krásné město se zapůjčeným vozidlem a užijte si návštěvu muzeí, nákupních a stravovacích destinací v devatenácti čtvrtích. Dobrým nápadem pro váš pronájem je také jízda do Baziliky Nejsvětějšího srdce Páně, pátého největšího kostela na světě. Nezapomeňte si prohlédnout Bozarské centrum výtvarných umění, protože se vždy pořádá nějaká zajímavá výstava nebo divadelní akce. S vozidlem můžete samozřejmě jít po městě a ochutnat to, co Brusel dělá nejlépe, čokoládu, oplatky a hranolky! Pokud nejste tolik tíženi časem, věnujte 30 minutám cesty do Antverp. Při příjezdu spíš odhadnete průmyslové město, ale jeho historické a kouzelné centrum vás uchvátí. Ať už je na vašem bruselském itineráři cokoli, využijte jeho pohodlí a pohodlí ze zapůjčeného vozidla Sixt.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65709de494949Bruessel-city-page-3.jpg