Autopůjčovna Bari

 

Pobočka Autopůjčovny Sixt Bari na letišti nabízí všechny typy vozidel včetně dodávek, SUV a závodních sportovních vozů nebo kabrioletů, z nichž si můžete při prohlídkách ostrova užít atmosféru ostrova. Také se nemusíte starat o to, v kolik hodin váš let přiletí, jestli je víkend a nebo svátek a zda je Autopůjčovna Sixt Bari otevřena. Pobočka autopůjčovny Bari je otevřena 24 hodin denně pro vyzvednutí i vrácení zapůjčených aut.

 

Půjčovna aut v Bari

Jakmile přistanete na letišti, budete se potřebovat dostat do hotelu nebo jiného ubytování, které jste si rezervovali. Právě proto bude jednou z vašich předních potřeb pronájem auta. Zaměstnanci na pobočce autopůjčovny Sixt Bari, vám pomohou pohodlně a v klidu převzít vozidlo přímo na letišti.

 

Rezervovat auto hned

 

Místa, které byste měli navštívit a vidět se svým zapůjčeným vozem na Bari

Pokud máte zapůjčené vozidlo od autopůjčovny Sixt, nemusíte se již spoléhat na taxíky a plnánované prohlíky. Můžete si výlety plánovat podle toho, jak si to sami přejete. Když se nacházíte v této části Itálie, neměli byste si nechat ujít řadu oblíbených turistických míst. Bari je největší a nejdůležitější město v Apulii. Je to také hlavní výstupní bod, ze kterého se často cestuje trajektem do sousedních zemí. Část zvaná Staré Bari je jednou z dominant tohoto města, známá je pro svuj středověký vzhled. Navštívit můžete řadu historických budov a archeologických nalezišť. Město bylo srdcem regionu za vlády Římanů a dokonce i poté. Mezi vzácné staré budovy v tomto městě patří Bazilika svatého Mikuláše se stropem ze zlata a krypty, majestátní katedrála biskupa Eliáše a katedrála svatého Sabina. Milovníci umění si přijdou na své, Fortino of Saint Antony, bylo nedávno přeměněno na galerii moderního umění. Když skončíte vaši prohlídku, tak se zastavte a ochutnejte autentická italská jídla ve Vini e Cucina, neformální restauraci ve starém městě, Due Archi nebo Le Travi.

 

Nabídka aut Sixt