Bari

Pobočka Autopůjčovny Sixt Bari na letišti nabízí všechny typy vozidel včetně dodávek, SUV a závodních sportovních vozů nebo kabrioletů, z nichž si můžete při prohlídkách ostrova užít místa a zvuky ostrova. Také se nemusíte starat o nalezení stanice Sixt Autopůjčovna Bari uzavřené bez ohledu na čas, kdy váš let přiletí, nebo pokud je svátek. Pobočka autopůjčovny Bari je otevřena 24 hodin denně pro vyzvednutí i vrácení zapůjčených aut.

 

Půjčovna aut v Bari

Jakmile přistanete na letišti, jednou z vašich bezprostředních potřeb bude pronájem automobilu u autopůjčovny Sixt. Budete se muset dostat z letiště do hotelu nebo jiného ubytování, které jste si rezervovali. Budeme moci pohodlně a vklidu převzít vozidlo na pobočce autopůjčovny Sixt na letišti.

Rezervujte si auto hned teď: Rezervace auta Sixt

 

Místa, které byste měli navštívit a vidět se svým zapůjčeným vozem na Bari

Pokud máte zapůjčené vozidlo od autopůjčovny Sixt místo spoléhání se na taxíky a naplánované prohlídky, můžete být ve své itineráři stejně spontánní, jak si přejete. Když se nacházíte v této části Itálie, neměli byste si nechat ujít řadu oblíbených turistických míst. Bari je největší a nejdůležitější město v Apulii. Je to také hlavní výstupní bod, ze kterého mnoho cestuje trajektem do sousedních zemí. Jednou z atrakcí města je jeho středověký vzhled a město, které získalo jeho část, jméno Staré Bari. Existuje řada historických budov a archeologických nalezišť. Město bylo srdcem regionu za vlády Římanů a dokonce i poté. Mezi vzácné staré budovy v tomto městě patří Bazilika svatého Mikuláše se stropem ze zlata a krypty, majestátní katedrála biskupa Eliase a katedrála svatého Sabina. Milovníci umění si zamilují procházení Fortino of Saint Antony, který byl nedávno přeměněno na galerii moderního umění. Když skončíte vaši prohlídku, tak se zastavte a ochutnejte autentická italská jídla ve Vini e Cucina, neformální restauraci ve starém městě, Due Archi nebo Le Travi.

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací