112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA ANTALYA

Autopůjčovna Sixt je předním světovým poskytovatelem autopůjčoven s více než 4 000 pobočkami  po celém světě. Jsme rádi, že můžeme do Antalye přinést náš prémiový pronájem aut. S nabídkou luxusních, ale i úsporných automobilů za přijatelné ceny, Vám poskytneme prvotřídní zážitek z jízdy.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/6570845850cacAntalya-citypage-Konyaalti-beach.jpg

PROZKOUMEJTE NEJKRÁSNĚJŠÍ MÍSTA V ANTALYI S VOZIDLEM Z AUTOPŮJČOVNY SIXT

Středomořské město Antalya je jedním z nejrychleji rostoucích turistických destinací v Turecku. S pronajmutým vozidlem ze společnosti Sixt můžete volně prozkoumat přírodní a historické poklady tohoto regionu vlastním tempem. Navštivte místa, jako je Kursunlu Falls, kde si můžete dát pauzu od slunce s procházkou podél stinných stezek. Nebo si zapůjčte vůz z autopůjčovny Sixt a navštivte zříceninu Hadriánské brány, trojkřídlé brány postavené na počest římského císaře Hadriána. Samozřejmostí je návštěva pláže a jednou z nejlepších je Olimpos Beach. Toto více odlehlé místo je domovem čisté tyrkysové vody uprostřed ohromujícího pozadí hor pokryté stromy. Výlet do okolí odhaluje Chimaeru, kde po dobu nejméně tisíciletí, zemní plyn proudí ze země a vytváří věčný plamen. K těmto krásám a mnohým dalším pamětihodnostem se dostanete díky spolehlivému pronájmu vozidla od Sixtu.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

AUTOPŮJČOVNA SIXT V ANTALYI, TURECKO

Naše autopůjčovna Sixt nabízí rozmanitý vozový park vozidel, ze kterého si můžete vybrat. Ať už jste na rodinné dovolené, služební cestě nebo na romantickém výletu, máme perfektní pronájem automobilů. Nabízíme Vám moderní vozidla od nejlepších výrobců automobilů na světě a ujišťujeme Vás, že jsou vždy perfektně připraveny. Jeďte pohodlně, stylově a snadno v jednom z našich kompaktních vozů, sedanů, kabrioletů, sportovních automobilů (Mercedes A AMG)  nebo SUV. Můžete také poskytnout užitečné doplňky a upgrady k pronájmu automobilu se společností Sixt Antalya. Naše nabídka doplňků zahrnuje například dětské sedačky, krytí dalších řidičů, GPS, pojistné balíčky a další, které Vám pomohou zpříjemnit pobyt a Váš pronájem. Rezervujte si snadno online nebo telefonicky a my Vám vozidlo připravíme tak, abyste jen zasedli za volant a mohli ihned vyrazit prozkoumat Turecko. Mějte prosím na paměti, že Vám můžeme zarezervovat pouze kategorii automobilů, nikoli konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65708492b4d0fAntalya-citypage-Duden-Wasserfall.jpg