Autopůjčovna Alicante

 

Pronajmutí automobilu je v Alicante opravdu velmi snadné díky kvalitním službám a rozsáhlému a modernímu vozovému parku. Ať už se jedná o luxusní sportovní automobil nebo SUV pro rodiny s dětmi, půjčení auta je nejvýhodnější a nejpohodlnější v autopůjčovně Sixt. Můžete nás snadno najít v příletové hale na letišti v Alicante.

 

Rezervovat auto hned

 

Půjčovna aut Alicante, Španělsko

Vyberte si kabriolet (Fiat 500 nebo BMW 2) s neomezeným počtem najetých kilometrů, abyste co nejlépe využili slunečného počasí a krásnou okolní krajinu. Vyberte si speciální nabídky „přileť a jeď“ na našich pobočkách a budete mít okamžitý přístup k oblíbeným letoviskům podél pobřeží Costa Blanca. Užijte si svobodu 24hodinového vyzvednutí a návratu vozidla. Hotel Melia Alicante, který také provozuje autopůjčovnu, naleznete přímo v centru města. Půjčení automobilu v Alicante je cenově dostupné. Výběr je na vás.

 

Nabídka aut Sixt

 

Zapůjčte si automobil v Alicante pro lepší mobilitu při cestování

Existuje tolik zajímavých míst, které ve městě Alicante a jeho okolí stojí za to vidět. Zapůjčení vozu v autopůjčovně Sixt Alicante je nejpohodlnějším a nejflexibilnějším způsobem, jak co nejvíce těžit z návštěvy tohoto prosperujícího španělského přístavu. Jízda po španělských silnicích je pohodlná a bezpečná díky udržovaným silnicím a dálnicím. Možná však budete chtít podniknout výlet i mimo označenou cestu a navštívit hory nebo přírodní pláže roztroušené podél pobřežní oblasti. I to je s auty z autopůjčovny Sixt Alicante možné. Hradby hradu Santa Barbara, které se datují do 16. století, nabízí nádherný výhled na město. Projděte se historickým centrem města s mnoha atrakcemi, jako je Provinční archeologické muzeum a kostel Santa Maria, nejstarší ve městě. Je zde také spousta příležitostí k nákupu dárků. Odpočiňte si a užijte si klidnou atmosféru v maurské čajovně a v zahradách Carmen del Campillo. Toto je tajné místo, mimo označenou cestu a jen 20 kilometrů od města. Vydejte se na jednodenní výlet do údolí Guadalest a jeho malebného města zasazeného v horách. Ať už cestujete služebně nebo za zábavou, existuje spousta způsobů, jak si užít úžasnou krajinu a moře v této oblíbené oblasti.