Okružní cesty

Sixt pronájem aut s řidičem.

 Úspěch díky preciznosti.

 

- Řešení na míru

- Perfektní organizace

- Celosvětová síť

 

S celou flotilou luxusních vozů první třídy a businessvanů, tým pečlivě vybraných zkušených řidičů Vás dopraví bezpečně z jednoho města do druhého, z jednoho jednání na další. Sixt poskytuje maximální ucelenou podporu pro prémiové obchodní klienty.  Tento velmi speciální servis je momentálně jedinečný v oboru privátní taxi služby, jejichž řidič poskytuje službu soukromého průvodce pro Vás, Vaše obchodní partnery a kolegy. Samozřejmě můžete tuto službu využít pro soukromý výlet s Vašimi přáteli. Takto můžete poznat nejkrásnější zákoutí nejen měst České republiky, Prahy, ale i Mnichova, Paříže, Hamburgu, Berlína nebo Bonnu. Využijte náš servis řidiče jako průvodce po městech.

I osobní pochůzky jako typování v hotelech a restauracích jsou součástí tohoto prémiového servisu a je absolutní samozřejmostí pro naše multilinguální a vyškolené řidiče. Není potřeba dodávat, že tato exkluzivní služba zahrnuje jak vyzvednutí, tak návrat zpět do hotelu nebo apartmánu.

V případě jakékoliv nepředvídané události, jako např. zapomenuté dokumenty, které by měly vliv na Vaši přípravu na jednání, SIXT servis se ujistí, že Vám tyto budou doručeny včas. SIXT servis umožňuje obchodním klientům, aby měli prostor a čas si řešit potřebné věci. Kromě tohoto, soukromý výlet po městě nabízí Vašim klientům opravdový zážitek k tomu, aby Vy jste měli dostatek času dokončit přípravy na jednání.  Nebo se možná rádi připojíte, abyste prohloubil osobní vztahy s Vašimi klienty. V každém případě je to běžná zkušenost a praxe po celém světě.