112 let na Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA SIXT – THE LEADING CAR RENTAL COMPANY 2017

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659bd0fa9bee9sixt_oceneni.png

WORLD TRAVEL AWARDS 2017

 

 

Praha, pátek 13.října 2017 – České zastoupení autopůjčovny SIXT bylo oceněno titulem Czech Republic´s Leading Car Rental Company pro rok 2017. Toto ocenění je udělováno v rámci prestižního mezinárodní hodnocení firem v cestovním ruchu. Podpis Grahama Cooka pod oceněním WORLD TRAVEL AWARDS 2017 je dosud nejvyšším ohodnocení kvality služeb a autoparku českého Sixtu.

 

Společnost Sixt

Sixt (Speed Lease a.s. SIXT franchisee), je společností poskytující služby operativního leasingu pod názvem SIXT LEASING, služby pronájmů vozidel pod značkou AUTOPŮJČOVNA SIXT a v neposlední řadě služby Sixt Limousine Service a to dnes ve více jak 115 zemích světa.

 

Vozový park firem využívajících operativní leasing není ničím limitován jako do značky, tak i výbavy vozidla. Flotila autopůjčovny Sixt je vždy složena zejména z prémiových značek (Mercedes, Audi a BMW) nebo vozidel s nadstandardní výbavou, což odlišuje Sixt od konkurence. Autopůjčovna disponuje 500 vozidly.

 

Sixt je současně jednou z největších leasingových společností (3000 vozidel všech značek) v Česku.

 

Kromě České republiky je Sixt rovněž jedničkou na trzích Německa, Rakouska, Polska, Izraele, Ukrajiny, Švýcarska, Itálie, Rumunska, nebo Chorvatska.

 

 

Další informace:

 

Petr Kosmák

Sixt  Česká republika

T +420 266 007 003

E-mail: office@sixt.cz

 

  

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg