112 let Sixtu. 112 let tradice.

OBLÍBENÉ KEMPY U NAŠICH SOUSEDŮ

SLOVENSKO

Autokemping SLNEČNÉ JAZERÁ Senec  www.slnecnejazera.eu

-nachází se přibližně 25 km od Bratislavy, patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější rekreační střediska letní turistiky na Slovensku. Vodní plocha jezer o rozloze 116 ha, kapacita 200 karavanových stání, velké množství restaurací, bufetů, sportovního vyžití, volejbalové, tenisové kurty, dětská hřiště, půjčovna sportovních potřeb - čluny, vodní kola, tobogány atd. 

Mara CAMPING / ATC Liptovský Trnovec  www.maracamping.sk  

- nachází se na břehu přehrady Liptovská Mara. Nabízí dokonalé podmínky pro jachting a windsurfing, možnost rybolovu, vyhlídkové plavby lodí, cyklotúry, turistiku a mnoho dalších možností. V kempu je 100 vyznačených parcel o rozloze nejméně 60m2.

Camping Belá - Nižné Kamence  www.campingbela.eu 

- patří mezi TOP 10 kempů v rámci celého Česko-Slovenska, má celou řadu ocenění nejlepší kemp roku. Rozloha kempu je 2000m2, v areálu se nachází i bazén. 

Camping Slnečné skaly  www.camping-raj.sk 

- kemp se nachází v Rajecké dolině, v nádherném prostředí chráněné přírodní rezervace, 3 km od lazeňského města Rajecké Teplice. 

Goralský dvor  www.goralskydvor.sk 

- kemp vybavený pro karavany se Slovenskou restaurací, letní Kolibou, fotbalovým a volejbalovým hřištěm, bazénem s vyhřívanou vodou, dětskými hřišti, půjčovnou kol, raftů a kajaků.

Autokemping Oravice  www.atcoravice.szm.com

- kemp se nachází v překrásném prostředí Západních Tater - Oravice. V letní sezóně nabízí široké možnosti nenáročné i vysokohorské turistiky, cykloturistiky po vyznačených trasách. 

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/655f6198aba39Karavan_Slovensko.jpg

RAKOUSKO

Camping Ötztal - Arena  www.oetztalcamping.com 

- dovolená ve 4 hvězdičkovém kempu na úpatí největšího vodopádu v Tyrolsku. Klidná, slunná poloha, přírodní jezero a ideální výchozí bod pro veškeré aktivity, které nabízí Ötztal. Krásná horská městečka, rybaření, horská kola, ferraty, pěší turistika, rafting, lanová centra a další. 

Sportcamp Woferlgut  www.sportcamp.at

- komfortní dovolená v oblasti Zell Am See - Kaprun. Tenisové kurty, 2 bazény, dětské hřiště, wellness centrum s tureckými parními lázněmi, dětský klub a kino, lezecká stěna, rozmanité turistické tůry. Vše v blízkosti národního parku Vysoké Taury, který je unikátní množstvím ledovců a vodopádů a čistými vodami oblíbeného jezera Zell Am See.

Natterer See  www.natterersee.com

- kemp v srdci Tyrolských Alp, pouhých 9 km od olympijského města Innsbruk. Horské jezero s tobogánem s průzračnou vodou skvělé podmínky pro plavání nebo vodní sporty. Sportovní hřiště na tenis, badminton, volejbal, plážový volejbal, půjčovna kol.

Erlebnis Comfort Aufenfeld  www.camping-zillertal.at 

- 5-ti hvězdičkový celoroční kemp je umístěn v srdci Zillertalských alp. Nabízí odpočinek, relaxaci, četné množství hřišť pro děti, trampolína, horolezectví. Blízké westernové městečko a jezero s čistou vodou, vyhlídková trasa historickým vlakem, vodní zábavní park. Za návštěvu stojí Spruce Tree Castle, krásný dřevěný hrad. 

Tiroler Zugspitze  www.zugspitze-resort.at 

- kemp se nachází uprostřed lesů a luk. V letním období je to místo absolutního klidu, koupání v bazénu, wellness, spa, masáže. Lanovka na Zugstze Tirol vede na nejlepší horské místo v celých alpách pro pozorování. Okolí kempu nabízí golf, koupání v jezerech, tenis, běh nebo nordic walking. Skvělý region pro horská kola. 

Camping Rosental Rož  www.camping.rozweb.eu

- kemp na jihu Korutan v údolí řeky Drávy, uprostřed kempu je malé jezero s tobogánem a čistou vodou hor. Areál je rozdělen do 430 parcel, kolem kempu jsou pouze louky, lesy a potoky - ryze čistá příroda. Malé dětské zoo, dětské hřiště Neverland a mnoho dětských hřišť a sportovišť (fotbal, basketbal, plážový volejbal), ideální pro děti a rodiny. 

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/655f620da2630Karavan_Rakousko.jpg

NĚMECKO

Camping Naabtal-Pielenhofen  www.camping-pielenhofen.de

- rodinný kemp na břehu řeky Naab nedaleko Pielenhofenu, 30 minut jízdy od středověkého Regensburgu, který je na seznamu UNESCO. V kempu je tradiční bavorská restaurace a pivní zahrada. Koupání a rybaření jsou tady denním chlebem, k delšímu vodnímu dobrodružství vás několik místních firem vybaví kánoemi nebo kajaky. Po souši vede krásná nábřežní cyklostezka na okraj Řezna, kde se můžete napojit na trasu vedoucí podél mohutného Dunaje až do Vídně, Bratislavy a ještě dál.

See Camping Günztal  www.see-camping-guenztal.de

- kemp na břehu odlehlého jezera v Bavorském Švábsku v oblasti plné zábavních parků, hradů, muzeí a jeskyní. Mezi aktivní možnosti vyžití zde patří plavecké areály, volejbalové hřiště, pétanque, stolní tenis a půjčovna motokár a kol. Své si zde najdou i milovníci golfu a surfování. Kemp má své bistro a pivní zahrádku

Campingplatz Stover Strand International  www.camping-stover-strand.de

- Drage, Dolní Sasko. Kemp u řeky Labe, dva kilometry od písečných pláží u jezera, 35 minut jízdy do Hamburgu, restaurace s domácími potravinami, akcemi, terasou a večeřemi na pláži.

Vital CAMP Bayerbach  www.vitalcamping-bayerbach.de

- špičkové rodinné wellness centrum v trojitých lázních Rott Valley, Bavorsko. Túry, kolo, koně a nordic walking; přes 40 golfových hřišť, tři přírodní koupaliště, termální bazén, sauny, salon krásy a další. Bohatý výběr jídla a pití v kempu nabízí bavorské bistro se zahradní restaurací a grilem na vyhlídkové terase. Ve společenském sále se také během hlavní sezóny pravidelně pořádá večerní zábavní program.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/655f620da32f0Karavan_N%C4%9Bmecko.jpg

POLSKO

Camping Wiking  www.campingwiking.pl

-tento kemp se rozkládá přímo na pláži a je obklopen vzrostlými borovicemi. Díky jeho skvělé poloze můžete ke koupání využít i přilehlou lagunu ve které je voda o něco teplejší a klidnější. V chladnějších dnech je možné ke koupání využít 200 m vzdálený krytý bazén. Ani tady nechybí moderní sociální zázemí, obchod s potravinami, dětské hřiště, venkovní posilovna, stolní tenis a mnoho dalšího. Blízké okolí kempu nabízí několik aktivit jako například sezónní festivaly, diskotéky, golfové hřiště, jezdecké centrum, cyklostezky a mnoho dalšího.

Camping Baltic  www.camping.kolobrzeg.pl

- kemp leží 400 m od moře a je obklopen vzrostlými borovicemi. Rozhodnete-li se během svého pobytu pro výlet na kolech, ale nemáte je, kemp nabízí jejich pronájem. I zde je plnohodnotné zázemí, nechybí prádelna, kuchyňka, restaurace, bar a mnoho dalšího.

Camping Przymorze  www.camping-leba.pl

– Rowy-Kemp leží v blízkosti národního parku Słowiński a od moře je vzdálen 600 m. Plocha pro stany a karavany je o velikosti 300 míst. Pro děti je zde dětské hřiště, kuchyň, společenská místnost, bezplatný internet, zahradní altány s lavičkami a mnoho dalšího. 

Camping Rafael  www.campingrafael.pl

- jedná se o opravdu krásný a útulný kemp s nabídkou pronájmu bungalovů, dřevěných domků, mobilních domů, pokojů, apartmánů a stanové či karavanové plochy. Leží přímo u řeky Leba a několik set metrů od moře. V kempu je i malý přístav pro čluny na řece Leba. Pro další aktivity můžete využít školu windsurfingu a kitesurfing IKO, zahrát si můžete stolní tenis, rybařit, nechybí ani dětské hřiště či půjčovna kol. Kemp je otevřený po celý rok. 

Camping Alexa  www.alexa.gda.pl

- kemp je plně vybaven, má 4 * a v jeho nabídce najdete dětské hřiště, fitness, minigolf a mnoho dalšího. Jeho umístění na útesu s krásným výhledem na moře Vám zaručuje krásnou dovolenou. Díky jeho ideální poloze si můžete každé ráno koupit čerstvé ryby přímo z rybářského člunu, kemp nabízí i možnost rybaření na vyhrazeném místě a nechybí ani celodenní animace.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/655f620da3dfeKaravan_Polsko.jpg