112 let na Sixtu. 112 let tradice.

OBLÍBENÉ KEMPY V ČR

Česká republika nabízí mnoho míst na kempování, ale jak si vybrat ten správný, abyste si svou "karavanovou" dovolenou řádně užili? Síxt má pro vás pár tipů na parádní kempy v Česku.

Merkur Pasohlávky  www.kemp-merkur.cz 

- největší kemp v ČR, leží na břehu vodní nádrže Nové Mlýny, je vhodným místem pro rodinnou rekreaci, travnato-písčité pláže. K dispozici jsou restaurace, občerstvení, rozsáhlé sportovní aktivity, 400 míst pro karavany s el. přípojkou.  

Safari Kemp Dvůr Králové nad Labem  www.safarikemp.cz

- malý příjemný vkusný kemp, 37 míst,  kde z oken karavanů je možné vidět žirafy a nosorožce, jak se volně pohybují ve výběhu.

Sedmihorky Český Ráj  www.campsedmihorky.cz

- jeden z TOP kempů s řadou ocenění Nejlepší kemp roku. Velká nabídka turistických míst: Prachovské skály, Hrad Kost, údolí Plakánek, zřícenina Trosky, muzeum veteránů nebo středověká restaurace v Dětenicích, místa s filmovou historií např. Máchalův mlýn z pohádky S čerty nejsou žerty, 70 míst. 

Rožnov pod Radhoštěm  www.camproznov.cz

- oblíbený kemp v Rožnově pod Radhoštěm. Rožnov je krásné město, u kempu je pro děti lanové centrum Gibon park. Přímo v kempu je bazén. V okolí Rožnova je možnost mnoha turistických túr - skanzen, Radhošť, Pustevny. 

Autocamp Třeboň  www.autocamp-trebon.cz 

- nachází se v malebné oblasti jihočeských rybníků na březích Opatovického rybníka v těsné blízkosti Schwarzenberské hrobky. Ideální pro cyklistickou dovolenou po dokonalých cyklostezkách kolem Třeboně. V nádherné přírodě s koupáním v rybnících a úžasnou nabídkou různých druhů ryb a jejich úprav na 100 způsobů. 

Camp Bítov na Vranovské přehradě  www.camp-bitov.cz  

- kemp roku 2013, kemp je plně vybaven, včetně bazénu a krásného zázemí, nedaleko leží město Znojmo s úchvatným Znojemským podzemím.

Camp Frenštát pod Radhoštěm www.autokemp-frenstat.cz 

- klidný, milý a velmi dobře vybavený. Všechna různá sportoviště, např. volejbal, badminton, pro děti průlezky a celý kemp je vlastně dětské dopravní hřiště, posezení s krbem. V blízkosti hradu Hukvaldy. 

Autocamp Bučnice Adršpašské skály  www.autokempbucnice.cz 

- ideální pro milovníky pěší turistiky a unikátních skalních útvarů Adršpašské skály. Kemp je klidný, pohodový. 

Baldovec Moravský kras  www.baldovec.cz 

- Baldovec se nachází na území Moravského krasu, jen pár kilometrů od propasti Macocha. Centrum je situováno v malebném údolí Bílé vody, obklopeno hlubokými lesy a panenskou přírodou. 

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/655f5b811ac73Adria_1.jpg