112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT– TO JE KVALITA ZA TY NEJLEPŠÍ CENY

Půjčte si auto na některé z našich pobočekPraze, Brně či Ostravě. Náš vozový park čítá široký výběr vozidel předních světových značek: Smart, Škoda, Audi, Mercedes, Seat a další. Nabízíme možnost jak krátkodobého, tak dlouhodobého pronájmu, a to vždy za nejnižší ceny.

Kromě služeb autopůjčovny poskytujeme také operativní leasing, full service leasing, fleet management nebo limousine service či pronájem řidiče. Veškeré služby spojené s pronájmem a provozem vozidel tak u Sixtu najdete pod jednou střechou.

Sixt je autopůjčovnou působící ve 115 zemích světa – díky tomu vám můžeme nabídnout benefit služeb na mezinárodní úrovni zároveň s individualizovaným řešením pro jednotlivé země. V případě poruchy pronajatého vozu vám autopůjčovna Sixt zajistí náhradní auto, a nejen to – máme pro vás připravenu i spoustu dalších výhod a služeb. 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659d355971734pobo%C4%8Dka_Sixt_s_vozem.jpg

SIXT MÁ AUTA, KTERÁ NEJEN POTŘEBUJETE, ALE PO KTERÝCH TOUŽÍTE

Autopůjčovna Sixt vám nabízí výhodné ceny pronájmu již od 890 Kč/den.Navštivte některou z našich poboček v Praze, Brně, Ostravě nebo v jiném městě – po celém světě jich máme téměř 4 000! 

Chcete si půjčit co nejlevnější auto, potřebujete auto na svatbu nebo se budete stěhovat a potřebujete dodávku? Máme pro vás např. Crafter od 1 200 Kč/den. Toužíte po luxusnějším svezení? Půjčte si u nás Aston Martin nebo Corvettu. Základní flotilou autopůjčovny Sixt v Praze jsou však běžná vozidla economy nebo standard třídy. Průměrné stáří aut ve vozovém parku Sixt je 6 měsíců. Máme auta pro každého a pro každou příležitost! 

O našich speciálních akcích a výhodných pronájmech aut pro držitele karet se informujte na rezervační centrále Sixt. Využijte levných pronájmů auta na víkend – 3 dny za cenu 2 dnů a neomezený počet kilometrů nebo vyzkoušejte elektrosmarta, kterého můžete mít za 600 Kč na den.

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659d355972145bile_Sixt.jpg

SIXT NABÍZÍ VÍCE NEŽ JEN AUTOMOBILY

Autopůjčovna Sixt je největší a mnohými oceněními ověnčenou autopůjčovnou v České republice. Mezi nejvýznamější ocenění patří ČEKIA stability Award – AAA Excelent a World Travel Award – The Leading Car Rental Company.

Sixt vám v Praze nabízí také autobazar (Praha – Štěrboholy) s velkou nabídkou zánovních vozidel z autopůjčovny nebo operativního leasingu.

Šetříme váš čas a peněžnku, proto pro vás máme řadu služeb jako zákaznické karty, rezervace přes telefon nebo Quick Check-in. Také vám nabízíme první mezinárodně fungující aplikaci Share ride. Je jen na vás, zda si vyberete krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem – autopůjčovna Sixt vám vždy vyjde vstříc a nabídne kvalitní služby za skvělou cenu.

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659d35597258cPOBO.jpeg