112 let Sixtu. 112 let tradice.

MÍSTO PŘEVZETÍ DODÁVKY

Autopůjčovna SIXT je jediná autopůjčovna v centru Prahy, která pro vás má okamžitě k zapůjčení osobní i užitkové vozy.

Pobočku SIXT Praha - centrum najdete přímo na Hlavním nádraží ve Wilsonově ulici. Stojí poblíž výtahů vedoucích z hlavní haly nádraží na povrchové parkoviště, hned vedle magistrály. Pobočku autopůjčovny SIXT snadno uvidíte i z protější strany magistrály, od příjezdu vlaků, tedy od historické budovy s Fantovou kavárnou - odsud se k nám dostanete podchodem, který vás nasměruje k povrchovému parkovišti vedle magistrály.

Autem se k půjčovně dá přijet z obou směrů (od Holešovic i od Pankráce). Během pronájmu dodávky vám nabízíme možnost zaparkovat svůj vůz přímo v areálu pobočky Sixt, kde si ho po vrácení dodávky zase vyzvednete. (Tato služba je omezena kapacitou volných míst, je proto nutné ji domluvit předem při rezervaci).

Na pobočku Sixt Hlavní nádraží se snadno dostanete také metrem (stanice Hlavní nádraží červené trasy metra C), městským či příměstským vlakem z ostatních pražských a mimopražských nádraží, nebo i tramvají do stanice Bolzanova.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659d3c8ea59eeDod%C3%A1vky_p%C5%99evzet%C3%AD.jpg

DODÁVKA SE SIXTEM - JAK JEDNODUCHÉ!

Nemáte čas jezdit k nám na pobočku? Přijedeme za vámi a přistavíme dodávku na adresu, kterou si určíte, a to i mimo Prahu. V případě některých dlouhodobých pronájmů navíc toto přistavení máte zdarma. Místo a cenu je možné sjednat individuálně na reservation@sixt.cz nebo telefonu +420 22 23 24 995.

Nehodí se vám lokalita Hlavního nádraží? Najdete nás i jinde, další pobočky SIXT se nachází v Brně – Tuřanka, v Ostravě na nádraží Svinov nebo na pražském letišti Václava Havla v Ruzyni.

Pobočka SIXT Praha Hlavní nádraží funguje 7 dní v týdnu, tedy včetně víkendů a svátků.

Nezávazná poptávka

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.