Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí 18. lis 12:30 Vrácení 20. lis 08:30
Mošnov silnice s duhou na nebi

Autopůjčovna Mošnov

Autopůjčovna Sixt letiště Ostrava

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 17:00             
  Mošnov 401   SO - NE  ZAVŘENO 
  742 51  Mošnov     24h return
Místo: letiště      
GDS - Kód: OSR      
SIXT #: 7381      

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, 4x4/SUV, nákladní vozy

 

Aktuální nabídka aut

 

Sixt autopůjčovna, Sixt leasing na Firmy.cz

 

(Recenze na firemních profilech nejsou ověřovány.)

Jak nás najdete?

  • Služba vyzvednutí při příletu: Prosím vemte na vědomí, že na letišti není kancelář autopůjčovny Sixt. Poskytujeme proto službu meet & greet, kdy vás po příletu vyzvedneme s cedulkou s firemním logem Sixt. Prosím, sdělte nám číslo letu, vaši adresu, identifikační informace vaší kreditní karty, e-mailovou adresu a telefoní číslo.
  • Sixt parking: Parkovací místa Sixt se nalézají v příletové/odletové hale.
  • Pronájem vozů mimo otevírací dobu: Vyzvednout vůz mimo otevírací dobu je možné za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat adresu, detaily vaší platební karty, váš e-mail, číslo letu a číslo vašeho mobilního telefonu.
  • Vrácení vozu: vrácení vozu je možné i mimo provozní dobu. Schránka na klíče a doklady je umístěna vedle přepážky jiných autopůjčoven. 

Půjčte si na pobočce Sixt Mošnov

Vítejte v autopůjčovně Sixt na letišti Ostrava

Letiště Ostrava (jeho celé jméno je letiště Leoše Janáčka v Ostravě) bylo dříve známo jako Ostrava - Mošnov mezinárodní letiště a leží cca. 32 km jihozápadně od města. Letiště je otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a odbaví 200 000 pasažérů ročně. Naši pobočku najdete snadno, a to přímo na letišti. Zažijte vzrušení během objevování města s vozy autopůjčovny Sixt!

 

Turistické atrakce v Ostravě

Ostrava je třetím největším městem v České republice a nachází se také v těsné blízkosti polských hranic. Vyniká dlouhou a rozmanitou historií a nalézá se zde řada zajímavých míst, které si zaslouží vaši pozornost. Začněte třeba vyhlídkovou věží Nové radnice. Věž je 70 m vysoká a nabízí krásný výhled na celé město. Dalším místem, které si nesmíte nechat ujít, je ZOO Ostrava. Ideální cíl celodenního výletu pro celou rodinu. O kousek dál se nachází Hornické muzeum v Landek parku. V něm najdete spoustu zajímavých informací o životě horníků v časech, kdy Ostrava těžila a vyvážela uhlí ve velkém.  

BMW s otevřeným kufrem stojící na kraji silnice