Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am
Mošnov silnice s duhou na nebi

Autopůjčovna Mošnov

Autopůjčovna Sixt letiště Ostrava

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 17:00             
  Mošnov 401   SO - NE  ZAVŘENO 
  742 51  Mošnov     24h return
Místo: letiště      
GDS - Kód: OSR      
SIXT #: 7381      

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, 4x4/SUV, nákladní vozy

Vítejte v autopůjčovně Sixt na letišti Ostrava

Letiště Ostrava (jeho celé jméno je letiště Leoše Janáčka v Ostravě) bylo dříve známo jako Ostrava - Mošnov mezinárodní letiště a leží cca. 32 km jihozápadně od města. Letiště je otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a odbaví 200.000 pasažérů ročně. Naši pobočku najdete snadno a to přímo na letišti. Zažijte vzrušení během objevování města s našimi vozy autopůjčovny Sixt.

 

Turistické atrakce v Ostravě

Nacházejíce se blízko hranic s Polskem, Ostrava je třetím největším městem v České republice. Vyniká dlouhou a rozmanitou historií a nalézá se zde řada zajímavých míst, které si zaslouží Vaši pozornost. Místo, kterým je dobré začít je vyhlídková věž Nové radnice v Ostravě. Věž je 70 m vysoká a nabízí krásný výhled na celé město. ZOO Ostrava je další místo, které si nesmíte nechat ujít. Je to atraktivní místo pro celou rodinu. O kousek dál se nachází Hornické muzeum v Landek parku. Toto muzeum poskytuje informace o životě horníků v časech, kdy město vyváželo uhlí.  

BMW s otevřeným kufrem stojící na kraji silnice

Jak nás najdete?

  • Služba vyzvednutí při příletu: Prosím vemte na vědomí, že na letišti není kancelář autopůjčovny Sixt. Poskytujeme proto službu, kdy Vás vyzvedneme po Vašem příletu s cedulkou s firemním logem Sixt. Prosím napište nám číslo letu, Vaši adresu, identifikační informace Vaší creditní karty, emailovou adresu a Vaše telefoní číslo.
  • Sixt parking: Parkovací místa Sixt se nalézají v příletové/odletové hale.
  • Pronájem vozů mimo otevírací dobu: možný i mimo otevírací dobu. Vyzvednout vůz mimo otevírací dobu je možné za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat adresu, detaily Vaší platební karty, Váš e-mail, číslo letu a číslo Vašeho mobilního telefonu.
  • Vrácení vozu: vrácení vozu je možné mimo provozní dobu. Schránka na klíče a doklady je umístěna vedle přepážky jiných autopůjčoven. 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací