112 let Sixtu. 112 let tradice.

HODINOVÉ PRONÁJMY DODÁVEK

Potřebujete jednorázově převézt nábytek nebo spotřebiče? Neplaťte zbytečně navíc, autopůjčovna SIXT u svých dodávek nabízí férové účtování i po hodinách. (K tomu se vztahují i příslušné volné limity ujetých kilometrů.)

Ceny hodinových pronájmů dodávek Sixt začínají v řádech několika stovek korun. Pro hodinový pronájem dodávky nám napište na reservation@sixt.cz (celodenní pronájmy viz online rezervační portál). Minimální délka pronájmu jsou 3 hodiny a 10 ujetých km, maximální nájezd je 50 km za hodinu pronájmu.

Žádné hledání čerpání stanice a tankování před vrácením vozu! U hodinových pronájmů dodávky s nájezdem menším než 20 km nemusíte vůz vracet s doplněnou nádrží.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659d29398d223dod%C3%A1vky_pohled_shora.jpg

VÍKENDOVÉ PRONÁJMY DODÁVEK

Pronajměte si dodávku na celý víkend (od pátku 12:00 do pondělí 9:00) a využijte nejlepší možnou cenu. Sixt nabízí některé víkendové pronájmy až za cenu půjčovného dodávky za jeden běžný den.

Využijte výhodné ceny třeba ke stěhování o víkendu. Víkendový pronájem dodávky přijde vhod i chatařům a chalupářům. A pokud zrovna stavíte, se Sixtem je víkend ideální doba na převoz materiálu. 

 

Zde najdete VOP (Všeobecné obchodní podmínky) pronájmu dodávek 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659d29398d5aedodavka_silnice.jpg

Nezávazná poptávka

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.