Individuální požadavky - dodávky

 

SIXT je připraven plnit vaše přání! Nabízíme víkendové a hodinové pronájmy dodávek, přesně podlě vašich potřeb. Všechny dodávky z autoparku půjčovny SIXT můžete řídit s řidičským průkazem B. Netroufáte si na větší vozy nebo nemáte řidičák? Půjčíme vám dodávku i s řidičem! 

Dodávky mají minimálně 2 místa (většinou 3 místa) k sezení pro osoby v kabině řidiče.

Dodávky a užitkové vozy SIXT jsou obvykle označeny logem SIXT nebo jinými polepy. Pokud si přejete dodávku bez označení, dejte nám vědět předem, za příplatek je nabízíme také.

Dodávky SIXT nemají z důvodu bezpečnosti prosklené boky ani dveře. Ve většině dodávek není ani prosklení mezi kabinou řidiče a nákladním prostorem, nákladní prostor je oplechován. Na podlaze je pro větší pohodlí při manipulaci s nákladem položena dřevěná podlážka. Samozřejmostí jsou kotvící oka jak na bocích, tak na podlaze dodávky.

K dodávce si můžete půjčit také: gumicuky, háky, rudlík, vozík, rampu, kurty. Vše dle aktuálně volných pomůcek ve skladu. Můžeme vám pomoci i s krabicemi na stěhování, polepy krabic a jmenovkami.

(V ceně pronájmu není zahrnuto bezplatné poskytnutí náhradního vozu, včetně případů poruchy.)

Nezávazně poptat

Individuální požadavky

Hodinové pronájmy dodávek

Potřebujete jednorázově převézt nábytek nebo spotřebiče? Neplaťte zbytečně navíc, autopůjčovna SIXT u svých dodávek nabízí férové účtování i po hodinách. (K tomu se vztahují i příslušné volné limity ujetých kilometrů.)

Ceny hodinových pronájmů dodávek Sixt začínají v řádech několika stovek korun. Pro hodinový pronájem dodávky nám napište na reservation@sixt.cz (celodenní pronájmy viz online rezervační portál). Minimální délka pronájmu jsou 3 hodiny a 10 ujetých km, maximální nájezd je 50 km za hodinu pronájmu.

Žádné hledání čerpání stanice a tankování před vrácením vozu! U hodinových pronájmů dodávky s nájezdem menším než 20 km nemusíte vůz vracet s doplněnou nádrží. 

 

 

dodávky_pohled shora

Víkendové pronájmy dodávek

Pronajměte si dodávku na celý víkend (od pátku 12:00 do pondělí 9:00) a využijte nejlepší možnou cenu. Sixt nabízí některé víkendové pronájmy až za cenu půjčovného dodávky za jeden běžný den.

Využijte výhodné ceny třeba ke stěhování o víkendu. Víkendový pronájem dodávky přijde vhod i chatařům a chalupářům. A pokud zrovna stavíte, se Sixtem je víkend ideální doba na převoz materiálu. 

 

Zde najdete VOP (Všeobecné obchodní podmínky) pronájmu dodávek 

dodavka_silnice

Nezávazná poptávka

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.