112 let Sixtu. 112 let tradice.

CO OVLIVŇUJE CENU PRONÁJMU DODÁVKY?

Dodávky SIXT Vás mile překvapí svojí zajímavou cenou a podmínkami pronájmu.

Ceny pronájmu dodávek už od 750 Kč/den.

 

Cena pronájmu dodávky může být výhodnější v těchto případech:

  • dlouhodobé nebo pravidelné pronájmy
  • větší objemy / počty dodávek najednou
  • tzv. hodinové pronájmy
  • nízké nájezdy kilometrů během pronájmu dodávky

Nabízíme i zvýhodněné ceny pronájmu užitkových vozů / dodávek pro zákazníky, kteří o SIXTu odebírají i jiné služby (operativní leasing, limousine service) nebo jsou již například stálými či firemními zákazníky SIXT. V případě zájmu o širší spolupráci kontaktujte obchodní oddělení sales@sixt.cz

Zákazníci stavební spořitelny Buřinka (Česká spořitelna, Erste Bank) mají slevu 10 %z aktuální internetové ceny pronájmu dodávek.

Dále zákazníci vybraných realitních kanceláří mají nárok na slevu 5-10 % z aktuální internetové ceny pronájmu dodávek, jakož i zákazníci držitelé karet RaiffeisenBank PREMIUM RB CLUB nebo držitelé karet SPHERE.

Ceny dodávek jsou obvykle uvedeny bez DPH. Servisní náklady mladých dodávek nezvyšují výrazně celkový náklad na provoz dodávky a ceny nájemného dodávky od SIXTU můžou být nižší než konkurence.

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659d1e7e6f6b3giphy2.webp

DELIVERY - PŘISTAVENÍ DODÁVKY K ZÁKAZNÍKOVI

Přistavení nebo odvoz dodávky na/z adresy zákazníka je možné sjednat individuálně na reservation@sixt.cz.

Cena delivery (přistavení dodávky) na místo, které potřebuje zákazník, je sjednávána podle vzdálenosti od pobočky, denní doby a typu pronájmu. Dlouhodobou spolupráci na pronajímání více dodávek je možné domluvit na sales@sixt.cz. Pro jednorázové pronájmy je flexibilnější kontaktovat reservation@sixt.cz.

Dodávky jsou pojištěny (mají sjednáno povinné ručení a pojistné krytí na škody, nehody a krádež). Ke škodám z havarijní pojistky je obvykle spoluúčast ve výši 10 %, min. 10.000 Kč nebo paušálně max. 25.000 Kč, z každé pojistné události. Vnitřní prostor zákazníkem přepravovaných věcí v dodávce pojistit nelze. Kauce je obvykle 20.000–40.000 Kč, více v podmínkách pronájmů dodávek.

Dálniční poplatky je možné uhradit prostřednictvím SIXTu, a to včetně poplatku za jízdu dodávkou po dálnici. SIXT za zákazníka zaregistruje vozidlo do českého dálničního systému, uhradí a přeúčtuje cenu použití české dálnice a to za cenu 1:1, bez navýšení a bez poplatku za zařízení.

V případech hodinových pronájmů dodávek SIXT nabízí možnost zdarma zákazníkům ponechat své osobní auto na parkovišti SIXT. Hodinové pronájmy je vhodné sjednat prostřednictvím emailové komunikace s rezervačním oddělením napřímo reservation@sixt.cz (online rezervační portál umožňuje vytvářet rezervace pouze za cenové sazby pro 24hodinové nájmy). Minimální délka hodinového pronájmu je 3 hodiny. Více informací o hodinových pronájmech dodávek v podmínkách pronájmů: individuální požadavky.

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659d1f130f581dod%C3%A1vky_p%C3%A1n.jpg

PŘÍSLUŠENSTVÍ A POMŮCKY K DODÁVKÁM

K pronájmům je možné si zdarma nebo za poplatek zapůjčit následující pomůcky a vybavení:

  • rudlík
  • popruhy
  • stěhovací háky
  • gumicuky
  • kurty
  • nájezdová rampa

Samostatně pomůcky bez pronajaté dodávky nebo vozu nepůjčujeme. Všechny naše nové dodávky jsme uvnitř obložili překližkou, abychom lépe ochránili vůz od drobných poškození.

Dodávky SIXT jsou pronajímány ve 100% stavu (je provedena desinfekce vozu, kontrola a dohuštění pneumatik, doplnění provozních kapalin). Dodávky jsou pravidelně servisovány výhradně v autorizovaných značkových servisech, neboť SIXT provozuje autopark dodávek ve stáří 6 měsíců až maximálně 2 roky.

(V ceně pronájmu není zahrnuto bezplatné poskytnutí náhradního vozu, včetně případů poruchy.)

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659d1f130fc5bdod%C3%A1vky_pohled_shora.jpg

Nezávazná poptávka

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.