Co ovlivňuje cenu pronajaté dodávky?

Dodávky SIXT Vás mile překvapí svojí zajímavou cenou a podmínkami pronájmu. Pohodlí, komfort a kvalita je hlavní výhoda SIXTu pro zákazníky.

Cena pronájmu dodávky může být výhodnější v těchto případech:

  • dlouhodobé nebo pravidelné pronájmy
  • větší objemy / počty dodávek najednou
  • tzv. hodinové pronájmy
  • nízké nájezdy kilometrů během pronájmu dodávky

Nabízíme i zvýhodněné ceny pronájmu užitkových vozů / dodávek pro zákazníky, kteří o SIXTu odebírají i jiné služby (operativní leasing, limousine service) nebo jsou již například stálými či firemními zákazníky SIXT. V případě zájmu o širší spolupráci kontaktujte obchodní oddělení sales@sixt.cz

Zákazníci stavební spořitelny Buřinka (Česká spořitelna, Erste Bank) mají slevu 10% z aktuální internetové ceny pronájmu dodávek.

Dále zákazníci vybraných realitních kanceláří mají nárok na slevu 5-10% z aktuální internetové ceny pronájmu dodávek, jakož i zákazníci držitelé karet RaiffeisenBank PREMIUM RB CLUB nebo držitelé karet SPHERE.

Ceny dodávek jsou obvykle uvedeny bez DPH. Servisní náklady mladých dodávek nezvyšují výrazně celkový náklad na provoz dodávky a ceny nájemného dodávky od SIXTU může být nižší než konkurence.

Online rezervace dodávky

 

Co je v ceně půjčení dodávky

Delivery - přistavení dodávky k zákazníkovi

Přistavení nebo odvoz dodávky na/z adresy zákazníka je možné sjednat individuálně na reservation@sixt.cz.

Cena delivery (přistavení dodávky) na místo, které potřebuje zákazník, je sjednávána podle vzdálenosti od pobočky, denní doby a typu pronájmu. Dlouhodobou spolupráci na pronajímání více dodávek je možné domluvit na sales@sixt.cz. Pro jednorázové pronájmy je flexibilnější kontaktovat reservation@sixt.cz.

Dodávky jsou pojištěny (mají sjednáno povinné ručení a pojistné krytí na škody, nehody a krádež). Ke škodám z havarijní pojistky je obvykle spoluúčast ve výši 10%, min. 10.000Kč nebo paušálně max. 25.000 Kč, z každé pojistné události. Vnitřní prostor zákazníkem přepravovaných věcí v dodávce pojistit nelze. Kauce je obvykle 20.000 – 40.000 Kč, více v podmínkách pronájmů dodávek.

Dálniční poplatky je možné uhradit prostřednictvím SIXTu, a to včetně poplatku za jízdu dodávkou po dálnici. SIXT za zákazníka zaregistruje vozidlo do českého dálničního systému, uhradí a přeúčtuje cenu použití české dálnice a to za cenu 1:1, bez navýšení a bez poplatku za zařízení.

V případech hodinových pronájmů dodávek SIXT nabízí možnost zdarma zákazníkům ponechat své osobní auto na parkovišti SIXT. Hodinové pronájmy je vhodné sjednat prostřednictvím emailové komunikace s rezervačním oddělením napřímo reservation@sixt.cz (online rezervační portál umožňuje vytvářet rezervace pouze za cenové sazby pro 24 hodinové nájmy). Minimální délka hodinového pronájmu je 3 hodiny. Více informací o hodinových pronájmech dodávek v podmínkách pronájmů najdete zde

Individuální poptávka

dodávky_pán

Příslušenství a pomůcky k dodávkám

K pronájmům je možné si zdarma nebo za poplatek zapůjčit následující pomůcky a vybavení:

  • rudlík
  • popruhy
  • stěhovací háky
  • gumycuky
  • kurty
  • nájezdová rampa

Samostatně pomůcky bez pronajaté dodávky nebo vozu nepůjčujeme.

Dodávky SIXT jsou pronajímány ve 100% stavu (je provedena desinfekce vozu, kontrola a dohuštění pneumatik, doplnění provozních kapalin). Dodávky jsou pravidelně servisovány výhradně v autorizovaných značkových servisech, neboť SIXT provozuje autopark dodávek ve stáří 6 měsíců až maximálně 2 roky.

předání klíčů

Rezervační formulář

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.


Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů správcem těchto www za účely uvedenými v dokumentu Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací