+420 22 23 24 995 Rezervovat
header_img

Autopůjčovny Praha Sixt

Autopůjčovna Sixt poskytuje pronájem prémiových vozů v Praze, v České Republice. Autopůjčovny Sixt jsou schopny uspokojit Vaše potřeby v plném rozsahu. Autopůjčovny Sixt poskytují příznivé ceny jak v případě ekonomických vozů, tak u vozů luxusních. V nabídce autopůjčovny Sixt naleznete vozy předních světových výrobců. 

 

Sixt autopůjčovny Praha

 

Staroměstské náměstí v Praze

V autopůjčovně Praha si vyberete vůz, který uspokojí Vaše plány a potřeby. Máme k dispozici nejnovější modely předních světových výrobců luxusních značek. Nezáleží na tom, zda budete používat vůz jen Vy, zda máte s sebou společníka nebo zda potřebujete vůz pro celou skupinu lidí. Můžete si vybrat z naší nabídky kompaktních vozů, sedanů, sportovních aut, kabrioletů nebo SUV a vanů. V rámci rezervace je možné si také objednat doplňky a nadstavbové služby, např. dětské autosedačky, GPS, balíčky pojištění ... toto vše za předpokladu, že si rezervujete vůz online nebo telefonicky. Prosím mějte na paměti, že nejsme schopni Vám stoprocentně garantovat konkrétní model vozu, ale bude Vám poskytnut ekvivalentní vůz ve stejné kategorii, kterou jste si zvolili. 

 

Karlův most v Praze

 

Objevujte Prahu s vozy autopůjčovny Sixt

Jakmile se vydáte na cestu z naší autopůjčovny Sixt v Praze, zakusíte komfort, styl a lehkost za volantem našich vozů. Výlet po Praze si naplánujte s pocitem svobody a prostoru, který máte k dispozici. Město je plné historických a kulturních památek. Navštivte nejznámější místa, pak se vydejte vozem na Petřínskou rozhlednu a vychutnejte si výhled na panorata Prahy. Až budete připraveni vyrazit pryč z města a objevovat okolní místa, vychutnejte si celodenní výlety v komfortních vozech autopůjčovny Sixt. Pro ty, kdo milují zámky, Konopiště je autem jen kousek......pro ty, kdo preferují lázně, vydejte se do Karlových Varů. Cokoliv zahrnete do svých plánů, můžete objevovat s auty od firmy Sixt. Těšíme se na Vaši návštěvu na pobočkách autopůjčovny Sixt.

 Pickup
Return
SixtExpress přístup

Proč zapůjčit u sixt

  • 4,000+ poboček po celém světě
  • cenově dostupná autopůjčovna v České Republice
  • pronájem auta v České republice a po celém světě
  • poskytujeme dlouhodobé pronájmy
  • 180,000+ vozů k dispozici
  • 50,000+ prémiových vozů
  • 5. největší autopůjčova na světě
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací