112 let Sixtu. 112 let tradice.
https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

AUTOPŮJČOVNA VELKÁ BRITÁNIE

Autopůjčovna Sixt nabízí prvotřídní služby autopůjčoven po celé Velké Británii. Díky ideální poloze na letišti, vlakovém nádraží a ve městě Vás můžeme rychle dostat za volant prémiového vozidla. Náš vozový park nabízí řadu možností, včetně luxusních a úsporných vozidel, aby vaše jízda probíhala v klidu a pohodlí.

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a312a72c37great-britain-liverpool-country.jpg

TIPY PRO ŘÍZENÍ VE VELKÉ BRITÁNII

Abyste mohli ve Velké Británii využívat půjčovnu aut, musí mít řidiči nejméně 17 let. Zde je stručné shrnutí některých základních pravidel, která je třeba dodržovat při jízdě s pronajatým vozem z autopůjčovny Sixt:

  • Jízda je vlevo a předjíždění vpravo.
  • V kruhovém objezdu by měla být přednostně zprava, pokud není uvedeno jinak.
  • Bezpečnostní pásy musí mít všichni cestující na předních sedadlech a cestující na zadních sedadlech, pokud jsou k dispozici.

 Autopůjčovna Sixt Vám přeje, abyste si cestu do Spojeného království užili nejbezpečnějším možným způsobem, proto si před začátkem cesty přečtěte všechna pravidla a předpisy silničního provozu.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659eb92237bffgreat-britain-manchester-country.jpg

PRONÁJEM VOZIDLA VE VELKÉ BRITÁNII SE SIXTEM

Na našich pobočkách autopůjčovny Sixt ve Velké Británii je k dispozici k zapůjčení auta celá řada vozidel vhodných pro všechny druhy cestování. Bez ohledu na to, zda si půjčujete auto pro podnikání, cestování nebo máte jiné plány nebo účely na mysli, náš rozsáhlý vozový park se vám přizpůsobí. Vyberte si z našich moderních kompaktních vozů a sedanů (Peugeot 508 sw.), sportovních automobilů a kabrioletů, SUV či dodávek. Můžete si také přizpůsobit pronájem automobilu ve Velké Británii pomocí našich výhodných nabídek na užitečné doplňky a upgrady. Zahrňte doplňky, jako je dětská sedačka, navigace, přídavné krytí řidičů, balíčky připojištění a další, když rezervujete dopředu online nebo telefonicky. Uvědomte si prosím, že nemůžeme zaručit, že obdržíte konkrétní model, ale obdržíte ekvivalentní vozidlo ve vámi vybrané kategorii.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a315681b83great-britain-london-country.jpg