Autopůjčovna Španělsko

 

Půjčení vozidla ve Španělsku nikdy nebylo snazší díky Sixtu. Zákazníci, kteří si chtějí pronajmout auto ve Španělsku za účelem dovolené nebo služební cesty, si mohou vybrat z několika poboček po celé zemi. Vyberte si z celé řady vozidel, jako jsou SUV (Seat Tarraco), kabriolety, rodinné automobily (Škoda Octavia combi), sedany a dodávky a podnikněte výlet po Španělsku vlastním tempem.

 

Rezervovat auto hned

 

Spain madrid

 

Pravidla silničního provozu ve Španělsku

Když začnete jezdit v nové zemi, je nezbytné se naučit pravidla silničního provozu pro bezpečný a příjemný zážitek z vašeho pronájmu vozidla. Autopůjčovna Sixt chce, abyste byli co nejvíc v bezpečí a spokojeni.

  • Bezpečnostní pásy se musí nosit na předních i zadních sedadlech.
  • Zákony o řízení pod vlivem alkoholu jsou velmi přísné a obsah alkoholu v krvi musí být nižší než 0,5 miligramu na mililitr.
  • Vždy řiďte vpravo.

Když se rozhodnete pronajmout si auto ve Španělsku, musíte se naučit několik dalších pravidel. Autopůjčovna Sixt vybízí každého, aby se je naučil, než se vydá na výlet.

 

Spain malaga

 

Co můžete vidět s vypůjčeným vozidlem ve Španělsku

Když si půjčíte auto ve Španělsku se společností Sixt, odhalí se před Vámi velké příležitosti. San Fermin Festival je domovem slavného " běhu s býky ", kde diváci i účastníci se hrnou do španělské Navarry, aby běhali ulicemi v šílenství. Pro cestovatele, kteří chtějí vidět klidné a krásné výhledy, je Alhambra skvělou volbou. S výhledem na Granadu, Alhambra je pevnost, palác a zahrada, vše v jednom. Další krásnou atrakcí je Sagrada Familia v Barceloně. Tento obrovský katolický kostel je stále nedokončený, a to i po 40 letech stálé práce jeho návrháře Antoniho Gaudího a jeho stavebních posádek. Přestože Sagrada Familia nebyla dokončena kvůli španělské občanské válce, je obrovským a podrobným uměleckým dílem a historií, který přitahuje miliony turistů. Pokud se rozhodnete pronajmout si auto ve Španělsku, autopůjčovna Sixt je místo, kam zajít.

 

Nabídka aut Sixt

 

Spain Valencia