Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí 18. lis 12:30 Vrácení 20. lis 08:30
Ostrava letecké panorama

Autopůjčovna Ostrava vlakové nádraží Ostrava Svinov

Autopůjčovna Sixt Ostrava Svinov

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 17:00            
  Peterkova 1   SO - NE  ZAVŘENO 
  721 00 Ostrava      
Místo: vlakové nádraží      
GDS - Kód: OSRX01      
SIXT #: 2330      

 

 Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, 4x4/SUV, nákladní vozy

Aktuální nabídka aut

 

Tel.: +420-724985439 

N49.821510, E18.209409

 

Sixt autopůjčovna, Sixt leasing na Firmy.cz

 

(Recenze na firemních profilech nejsou ověřovány.)

Jak nás najdete?

  • Kancelář Sixt je 15m po zabočení do leva od hlavnícho vchodu směrem k vlakovému nádraží. Prosím vystupte z vlaku a jděte skrz hlavní halu vlakového nádraží, kde se prodávají lístky a vyjděte ven z budovy a uvidíte oranžovou kancelář Sixt.
  • Sixt parkování: Sixt parkoviště se nalézá před informačním centrem na hlavní stanici Svinov.
  • Pronájem vozů mimo otevírací dobu: Vyzvednout vůz mimo otevírací dobu je možné za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat adresu, detaily vaší platební karty, váš e-mail, číslo letu a číslo vašeho mobilního telefonu.
  • Vrácení vozu: mimo provozní dobu je možné vrácení za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Prosíme o zadání čísla letu, e-mailu a vašeho mobilního telefonu.

Půjčte si na pobočce Sixt Ostrava vlakové nádraží

Vítejte v autopůjčovně Sixt v Ostravě na vlakovém nádraží Svinov

Hledáte levný pronájem auta v Ostravě? Zamiřte do Sixtu! Naši pobočku na vlakovém nádraží Svinov najdete snadno - jednoduše vyjděte z vlakového nádraží a kancelář Sixt uvidíte přímo před sebou. Abychom vám pronájem auta udělali co nejjednodušší, není potřeba si vůz předem rezervovat. Stačí přijít na pobočku a naši zaměstnanci vám rádi pomůžou vybrat to nejvhodnější vozidlo pro vaši dovolenou nebo pracovní pobyt v Ostravě

Ostrava Dolní Vítkovice

Vlakové nádraží Svinov a atraktivní místa v Ostravě

Vlakové nádraží Ostava Svinov bylo poprvé otevřeno v roce 1976. Ostrava má 2 vlakové nádraží a vlakové nádraží Svinov je považováno za nejdůležitější stanici ze všech pěti oblastí v Ostravě. Na severní Moravě, kde se město nachází, je Ostrava považována za nákupní i kulturní centrum celého regionu. Tak neváhejte, naskočte do svého vypůjčeného auta a vydejte se vstříc nákupní horečce! Nebo máte radši brouzdání po památkách? S autem od půjčovny Sixt je stihnete prozkoumat všechny a ještě vám zbyde čas třeba na posezení v některé z místních restaurací.

 

Co podniknout v okolí Ostravy Svinov-vlakové nádraží

S vozem autopůjčovny Sixt můžete snadno navštívít místní atrakce a restaurace v blízkém okolí vlakového nádraží Ostrava Svinov. Kavárna La Petite Conversation je často považována za jedinou opravdovou belgickou kavárnu v Ostravě. Zastavte se tam na výborné sendviče a vynikající kávu. Za návštěvu stojí i ZOO Ostrava, které zaujímá zhruba 100 hektarů a k vidění je v ní 230 druhů zvířat. Po dlouhém dni můžete navštívit Stodolní ulici, kde se nachází nejdelší šňůra barů a klubů v zemi. Objevte Ostravu s autem od Sixtu!

Dívka ve zpětném zrcátku auta