Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am
Ostrava letecké panorama

Autopůjčovna Ostrava vlakové nádraží Ostrava Svinov

Autopůjčovna Sixt Ostrava Svinov

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 17:00            
  Peterkova 1   SO - NE  ZAVŘENO 
  721 00 Ostrava      
Místo: vlakové nádraží      
GDS - Kód: OSRX01      
SIXT #: 2330      

 

 Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, 4x4/SUV, nákladní vozy

Tel.: +420-724985439 Fax: +420-533449501

N49.821510, E18.209409

 

Vítejte v autopůjčovně Sixt v Ostravě na vlakovém nádraží Svinov

Pokud hledáte levný pronájem auta v Ostravě, naše autopůjčovna Sixt na vlakovém nádraží Svinov Vám může pomoci. Pokud cestujete do Ostravy, jednoduše vyjděte z vlakového nádraží a naši Sixt kancelář uvidíte přímo před sebou. Není potřeba si vůz předem rezervovat. Autopůjčovna Sixt se Vám snaží vše zjednodušit. Naši spolupracovníci ze Sixtu jsou zde pro Vás, aby Vám zpříjemnili pobyt a zůstaly Vám jen hezké vzpomínky.

Ostrava Dolní Vítkovice

Vlakové nádraží Svinov a atraktivní místa v Ostravě

Vlakové nádraží Ostava Svinov bylo poprvé otevřeno v roce 1976. Ostrava má 2 vlakové nádraží a vlakové nádraží Svinov je považováno za nejdůležitější stanici ze všech pěti oblastí v Ostravě. V severovýchodní části republiky, kde se město nachází, je Ostrava považována za nákupní centrum svého regionu. Jaké lepší vyžití můžete zakusit, než nasednout do Fordu Fiesta a vydat se vstříc nákupní mece? Můžeme Vám zajistit několik vozů za velmi výhodnou cenu, které Vás můžu dovést na místa, která by potěšila nejednoho turistu. 

 

Co podniknout v okolí Ostravy Svinov-vlakové nádraží

S vozem autopůjčovny Sixt můžete snadno navštívít místní atrakce a restaurace v blízkém okolí vlakového nádraží Ostrava Svinov. Kavárna La Petite Conversation je považována mnohými za jedinou opravdovou belgickou kavárnu v Ostravě, kde podávají výborné sendviče a vynikající kávu. Zavítejte do ZOO Ostrava, které zaujímá zhruba 100 hektarů a žije v ní 230 specifických druhů zvířat. Po dlouhém dni můžete navštívit Stodolní ulici, kde se nachází nejdelší šňůra barů a klubů v zemi. Jakýkoliv důvod máte k návštěvě Ostravy, objevujte město ve vozech autopůjčovny Sixt!

Dívka ve zpětném zrcátku auta

Jak nás najdete?

  • Kancelář Sixt je 15m po zabočení do leva od hlavnícho vchodu směrem k vlakovému nádraží. Prosím vystupte z vlaku a jděte skrz hlavní halu vlakového nádraží, kde se prodávají lístky a vyjděte ven z budovy a uvidíte oranžovu kancelář Sixt.
  • Sixt parkování: Sixt parkoviště se nalézá před informačním centrem na hlavní stanici Svinov.
  • Pronájem vozů mimo otevírací dobu: Vyzvednout vůz mimo otevírací dobu je možné za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat adresu, detaily vaší platební karty, váš e-mail, číslo letu a číslo vašeho mobilního telefonu.
  • Vrácení vozu:- mimo provozní dobu je možný za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Prosíme o zadání čísla letu, e-mailu a Vašeho mobilního telefonu.
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací