Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am
Letadlo čekající na letišti

Autopůjčovna Sixt letiště Ostrava

Autopůjčovna Sixt letiště Ostrava

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 17:00             
  Mošnov 401   SO - NE ZAVŘENO 
  742 51  Mošnov     24h return
Místo: letiště      
GDS - Kód: OSR      
SIXT #: 7381      

 

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, sportovní vozy a kabriolety, 4x4/SUV, nákladní vozy

Tel.: +420-733985439 Fax: +420-723449501

N49.695514, E18.120895

 

Vítejte v autopůjčovně Ostrava letiště

Team pracovníků autopůjčovny Sixt v Ostravě Vám rád nabídne pronájem vozu na letišti v Ostravě (OSR) v České republice. Nabízíme nejnovější vozy k pronájmu za velmi příznivé ceny. Ať už hledáte sportovní kabriolet nebo rodinný vůz, v autopůjčovně Sixt jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout vše dle Vašich požadavků a potřeb. Také se dokážeme postarat o nadstandartní výbavu a služby, které můžete vyžadovat, jako např. pojištění, dětskou autosedačku, GPS, náhradního řidiče atd.

Ostrava Dolní Vítkovice

Informace o letišti v Ostravě

Letiště Ostrava (jeho celé jméno je letiště Leoše Janáčka v Ostravě) bylo dříve známo jako Ostrava - Mošnov mezinárodní letiště a leží cca. 32 km jihozápadně od města. Letiště je otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a odbaví 200.000 pasažérů ročně. Naši pobočku najdete snadno a to přímo na letišti. Zažijte vzrušení během objevování města s našimi vozy autopůjčovny Sixt.

Turistické atrakce v Ostravě

Nacházejíce se blízko hranic s Polskem, Ostrava je třetím největším městem v České republice. Vyniká dlouhou a rozmanitou historií a nalézá se zde řada zajímavých míst, které si zaslouží Vaši pozornost. Místo, kterým je dobré začít je vyhlídková věž Nové radnice v Ostravě. Věž je 70 m vysoká a nabízí krásný výhled na celé město. ZOO Ostrava je další místo, které si nesmíte nechat ujít. Je to atraktivní místo pro celou rodinu. O kousek dál se nachází Hornické muzeum v Landek parku. Toto muzeum poskytuje informace o životě horníků v časech, kdy město vyváželo uhlí.

Muž čekající na letišti

Jak nás najdete?

  • Služba vyzvednutí při příletu: Prosím vemte na vědomí, že na letišti není kancelář autopůjčovny Sixt. Poskytujeme proto službu, kdy Vás vyzvedneme po Vašem příletu s cedulkou s firemním logem Sixt. Prosím napište nám číslo letu, Vaši adresu, identifikační informace Vaší creditní karty, emailovou adresu a Vaše telefoní číslo.
  • Sixt parking: Parkovací místa Sixt se nalézají v příletové/odletové hale.
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací