112 let Sixtu. 112 let tradice.
Vyzvednutí a vrácení Najít místo Odlišné místo pro vrácení Převzetí 22. kvě 12:30 Vrácení 24. kvě 08:30
Letadlo čekající na letišti

Autopůjčovna Sixt letiště Ostrava

Autopůjčovna Sixt letiště Ostrava

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 17:00             
  Mošnov 401   SO - NE ZAVŘENO 
  742 51  Mošnov     24h return
Místo: letiště      
GDS - Kód: OSR      
SIXT #: 7381      

 

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, exkluzivní vozy a kabriolety, 4x4/SUV, nákladní vozy

Aktuální nabídka aut

 

Tel.: +420-733985439 

N49.695514, E18.120895

 

Sixt autopůjčovna, Sixt leasing na Firmy.cz

 

(Recenze na firemních profilech nejsou ověřovány.)

Jak nás najdete?

  • Služba vyzvednutí při příletu: Prosím, vemte na vědomí, že na letišti není kancelář autopůjčovny Sixt. Poskytujeme proto službu meet & greet, kdy vás vyzvedneme po vašem příletu s cedulkou s firemním logem Sixt. Prosím, napište nám číslo letu, vaši adresu, identifikační informace vaší kreditní karty, emailovou adresu a telefoní číslo.
  • Sixt parking: Parkovací místa Sixt se nalézají v příletové/odletové hale.

Půjčte si na pobočce Sixt Ostrava letiště

Vítejte v autopůjčovně Ostrava letiště

Tým pracovníků autopůjčovny Sixt na ostravském letišti vám rád zajistí pronájem vozu přímo na místě. Nabízíme nejnovější vozy k pronájmu za velmi příznivé ceny. Ať už hledáte sportovní kabriolet nebo rodinný vůz, v autopůjčovně Sixt vyjdeme vašim požadavkům a potřebám vstříc. Také se postaráme o nadstandardní výbavu a služby jako například pojištění, dětskou autosedačku, GPS, náhradního řidiče atd.

Ostrava Dolní Vítkovice

Informace o letišti v Ostravě

Letiště Ostrava (jeho celé jméno je letiště Leoše Janáčka v Ostravě) bylo dříve známo jako Ostrava - Mošnov mezinárodní letiště a leží cca 32 km jihozápadně od města. Letiště je otevřené 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a odbaví 200 000 pasažérů ročně. Naši pobočku najdete snadno, a to přímo na letišti. Zažijte vzrušení během objevování města s našimi vozy autopůjčovny Sixt!

Turistické atrakce v Ostravě

Ostrava je třetím největším městem v České republice, nacházejícím se blízko hranic s Polskem. Vyniká dlouhou a rozmanitou historií a nalézá se zde řada zajímavých míst, které si zaslouží vaši pozornost. Začít můžete třeba vyhlídkovou věží Nové radnice v Ostravě. Věž je 70 m vysoká a nabízí krásný výhled na celé město. Určitě si nenechte ujít ani ostravskou ZOO. Je to atraktivní místo pro celou rodinu. O kousek dál se nachází Hornické muzeum v Landek parku. Toto muzeum poskytuje informace o životě horníků v časech, kdy se v Ostravě ve velkém těžilo uhlí.

Muž čekající na letišti