Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am
Letadlo s cestujícími na letišti

Autopůjčovna Sixt letiště Karlovy Vary

Autopůjčovna Sixt letiště Karlovy Vary

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 20:00             
  K letišti 132      
  360 01 Karlovy Vary      
Místo: letiště      
GDS - Kód: KLV      
SIXT #: 40720      

 

Tel.: +420-222324995 Fax.: +420-2-66007013

N50.202976, E12.914982

Vítejte v autopůjčovně Sixt v Karlových Varech

Sixt je zde, aby Vám zajistil bezproblémovou a pohodlnou zkušenost s pronájmem vozu v autopůjčovně Sixt na letišti v Karlových Varech. Náš profesionální team je připraven Vám zajistit vysoce kvalitní a prémiový pronájem vozu. Můžete si vybrat z velké nabídky kompaktních vozů a sedanů, sportovních aut a SUV. Pro Vaše pohodlné řízení vozu je také možné si objednat doplňky, jako dětsou autosedačku, GPS, popř. pojištění. Rádi Vám pomůžeme na Vaší cestě s vozem z autopůjčovny Sixt v Karlových Varech. 

Autopůjčovna Sixt na letišti v Karlových Varech

Letiště Karlovy Vary je regionální letiště, které nabízí přímé lety do ruských měst, včetně Moskvy a St.Peterbutgu. Je situováno v západní části české vesnice Olová Vrata, asi 4,5 km a méně neřž 15 minut z centra města. Nabízíme také službu meet & greet přímo v letištní hale. Potřebujeme vědět pouze číslo Vašeho letu, e-mail a číslo mobilního telefonu. Vůz je možné vrátit tak, že ho zanecháte v letištní parkovací zóně. Těšíme se předání klíčků od Vašeho vozu v kanceláři Sixt na letišti v Karlových Varech! 

Užijte si jízdku po Karlových Varech se Sixtem

Jakmile nasednete do vozu autopůjčovny Sixt, jste připraveni objevovat Karlovy Vary a jeho okolí. Ujistěte se, že využijete Váš čas k odpočinku u známých horkých léčebných pramenů nebo se vydejte do přilehlých hor. Také máte možnost navštívit několik zámků nebo Moser muzeum skla. Užijte si zábavu během objevování všech atrakcí s prémiovými vozy autopůjčovny Sixt.

Karlovy Vary kolonáda

Jak nás najdete?

  • Pobočka autopůjčovny Sixt se nachází naproti hotelu Thermal, uvnitř rozlehlého domu na rohu ulice Sadová a ulice Zahradní. (Zahradní 1, poblíž hadího pramene).Vyjděte po venkovním schodišti až na balkon ke kanceláři Sixt.
  • Pokud použijete hromadnou dopravu: Vystupte z vlaku/autobusu na zastávce Karlovy Vary Dolní Nádraží/Karlovy Vary terminál. Pobočka Sixt se nachází na pěší zóně, asi 10 - 15 min chůze od autobusového či vlakového nádraží, přes park k hotelu Thermal, směr ruský pravoslavný kostel.
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací