Vzhledem k dočasným technickým problémům online rezervačního systému

pro rezervace v České republice pište na reservation@sixt.cz nebo volejte na +420 22 23 24 995

rezervační oddělení: Po - Pá 8:00 - 16:30

Pro rezervace do zahraničí využijte stránky www.sixt.com

Menu
Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am
Letadlo s cestujícími na letišti

Autopůjčovna Sixt letiště Karlovy Vary

Autopůjčovna Sixt letiště Karlovy Vary

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, KAMENNÁ POBOČKA SIXT KARLOVY VARY JE BOHUŽEL V TUTO CHVÍLI DOČASNĚ UZAVŘENA A FUNGUJE POUZE JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO PRO E-MAILOVÉ REZERVACE (MINIMÁLNÍ DÉLKA NÁJMU 6 DNÍ). O OPĚTOVNÉM OTEVŘENÍ VÁS BUDEME INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt            PO - PA 08:00 - 20:00             
  K letišti 132      
  360 01 Karlovy Vary      
Místo: letiště      
GDS - Kód: KLV      
SIXT #: 40720      

 

Tel.: +420-222324995

N50.202976, E12.914982

Kvůli COVID-19 je zde výhradně výdejní místo pouze pro emailové rezervace reservation@sixt.cz

Vítejte v autopůjčovně Sixt v Karlových Varech

Sixt je zde, aby vám zajistil bezproblémovou a pohodlnou zkušenost s pronájmem vozu na letišti v Karlových Varech. Můžete si vybrat z velké nabídky kompaktních vozů a sedanů, luxusních aut a SUV. Pro ještě větší pohodlí si můžete k autu objednat i doplňky jako dětsou autosedačku, GPS, popř. extra pojištění. Objevujte Karlovy Vary se Sixtem! 

Autopůjčovna Sixt na letišti v Karlových Varech

Letiště Karlovy Vary je regionální letiště, které nabízí přímé lety do ruských měst, včetně Moskvy a St. Petěrburgu. Je situováno v západní části české vesnice Olšová Vrata, asi 4,5 km a méně než 15 minut z centra města. Nabízíme také službu meet & greet přímo v letištní hale. Potřebujeme vědět pouze číslo vašeho letu, e-mail a číslo mobilního telefonu. Vůz je možné vrátit tak, že ho zanecháte v letištní parkovací zóně. Těšíme se na předání klíčků od vašeho vozu Sixt na letišti v Karlových Varech! 

Užijte si jízdku po Karlových Varech se Sixtem

Jakmile nasednete do vozu autopůjčovny Sixt, můžete vyrazit objevovat Karlovy Vary a jejich okolí. Určitě si najděte čas na odpočinek u známých horkých léčebných pramenů nebo se vydejte do přilehlých hor. Pro milovníky památek se v okolí nachází několik zámků a Moser muzeum skla. Užijte si zábavu během objevování všech krás Karlových Varů s prémiovými vozy autopůjčovny Sixt!

Karlovy Vary kolonáda

Jak nás najdete?

  • Pobočka autopůjčovny Sixt se nachází naproti hotelu Thermal, uvnitř rozlehlého domu na rohu ulice Sadová a ulice Zahradní. (Zahradní 1, poblíž Hadího pramene). Vyjděte po venkovním schodišti až na balkon ke kanceláři Sixt.
  • Pokud použijete hromadnou dopravu: Vystupte z vlaku/autobusu na zastávce Karlovy Vary Dolní Nádraží/Karlovy Vary terminál. Pobočka Sixt se nachází na pěší zóně, asi 10 - 15 min chůze od autobusového či vlakového nádraží, přes park k hotelu Thermal, směr ruský pravoslavný kostel.