Vzhledem k dočasným technickým problémům online rezervačního systému

pro rezervace v České republice pište na reservation@sixt.cz nebo volejte na +420 22 23 24 995

rezervační oddělení: Po - Pá 8:00 - 16:30

Pro rezervace do zahraničí využijte stránky www.sixt.com

Menu
Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am
Karlovy Vary zimní panorama

Pronájem auta Karlovy Vary

Autopůjčovna Sixt Karlovy Vary

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, KAMENNÁ POBOČKA SIXT KARLOVY VARY JE BOHUŽEL V TUTO CHVÍLI DOČASNĚ UZAVŘENA A FUNGUJE POUZE JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO PRO E-MAILOVÉ REZERVACE (MINIMÁLNÍ DÉLKA NÁJMU 6 DNÍ). O OPĚTOVNÉM OTEVŘENÍ VÁS BUDEME INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Pokud jsou cílem vaší dovolené Karlovy Vary, s autem od Sixtu máte na dosah všechno, co tohle krásné město může nabídnout. Organizované prohlídky můžou být svazující a nudné - pronajměte si radši auto a vydejte se město objevovat na vlastní pěst! U nás máme ten pravý vůz pro každého. Máte chuť se rozmazlovat? Co takhle BMW X5 nebo Mercedes-Benz GL? A pokud hledáte ekonomičtější variantu, sáhněte například po spolehlivém VW Jetta, Toyotě Corolla nebo Hyundai Accent. Kromě samotného pronájmu auta vám nabízíme i další služby jako extra pojištění nebo zapůjčení doplňků.

Objevte Karlovy Vary s vozy autopůjčovny Sixt

Karlovy Vary jsou nádherné město ležící v severní části České republiky. Jakožto v lázeňském městě je zde vždy velmi rušno - není to jen jedno z nejstarších, ale také nejnavštěvovanějších lázeňských měst v zemi. Karlovy Vary jsou slavné především svými horkými prameny. Nalézá se zde více než 12 pramenů v různých částech města, avšak nejoblíbenější je přímo na Kolonádě (postaven v roce 1975). Pokud se chcete pokochat krásným výhledem na město, vydejte se na rozhlednu Diana, a poté do muzea v Karlových Varech. S autem z půjčovny Sixt se také hravě dostanete do muzea Moser a továrny na výrobu skla, která má ve svých sbírkách nejstarší a nejkvalitnější skleněné artefakty.

Mějte prosím na paměti, že v celé České republice platí nulová tolerance hladiny alkoholu v krvi, spolujezdec na předním sedadle musí mít dovršený věk 12 let a starší a pokud řídíte v Karlových Varech či jiné obci, vaše rychlost nesmí přesáhnout 50 km/h.

Užívejte si krásy Karlových Varů s vozy autopůjčovny Sixt!

Karlovy Vary kolonáda

Proč auto od
sixtu?

 • Nové vozy - průměrně
  3 měsíce staré
 • Prémiová flotila německých
  vozů
 • Pronájem auta je rychlý a
  snadný
 • Neomezený počet kilometrů
  v nájezdu
 • Zajímavé akce a
  benefity
 • Zákaznická podpora
  24/7