Menu
Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am
Karlovy Vary zimní panorama

Autopůjčovna Sixt Karlovy Vary město

Autopůjčovna Sixt Karlovy Vary město

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, KAMENNÁ POBOČKA SIXT KARLOVY VARY JE BOHUŽEL V TUTO CHVÍLI DOČASNĚ UZAVŘENA A FUNGUJE POUZE JAKO VÝDEJNÍ MÍSTO PRO E-MAILOVÉ REZERVACE (MINIMÁLNÍ DÉLKA NÁJMU 6 DNÍ). O OPĚTOVNÉM OTEVŘENÍ VÁS BUDEME INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt   PO - PA 08.30 - 16.30
  Zahradní 1/616      
  360 01 Karlovy Vary      
Umístění: město      
GDS - kód: KLVC01      
SIXT #: 40838      

Tel.: +420-266-007013 

N50.226927 E12.878450

Kvůli COVID-19 je zde výhradně výdejní místo pouze pro emailové rezervace reservation@sixt.cz

Vítejte v autopůjčovně Sixt v Karlových Varech

Karlovy Vary jsou jedním z nejvyhledávanějších měst v České republice v oblasti půjčování vozidel ať už při pracovních cestách nebo na výlety v době dovolené či během léčení v lázních. Karlovy Vary jsou dále po celém světě známé výrobou bylinného likéru Becherovka, ale ten si před řízením našeho vozu nedávejte. V neposlední řadě stojí Karlovy Vary za návštěvu kvůli účasti na každoročním Mezinárodním filmovém festivalu (MFF / IFF).


Pobočka autopůjčovny Sixt se nachází v těsné blízkosti hlavní kolonády, u Hadího pramene. Autopůjčovnu Sixt naleznete přímo v centru města nedaleko Sadové kolonády ve Dvořákových sadech na křížení ulic Zahradní a Sadová na adrese Zahradní 616/1, naproti hotelu Thermal, blízko ruského pravoslavného kostela. V docházkové vzdálenosti od pobočky se nachází rovněž hotel Savoy, Pupp, Imperial, Čajkovskij, Olympic Palace nebo 30 metrů vzdálený konzulát Ruské Federace. 

Vstup do pobočky Sixt se nachází v nadzemí, které je veřejně přístupné po schodech po pravé straně při pohledu na budovu. Pronájem auta je u nás záležitostí chviličky a můžete si vybrat typ přesně na míru svým představám. Sháníte kompaktní vůz, dodávku, kabriolet, nebo něco luxusního? Sixt je tu pro vás!

Karlovy Vary kolonáda

Pokud vám nevyhovuje převzetí zapůjčeného vozidla na letišti ani v centru města v naší kamenné pobočce, zaměstnanci autopůjčovny Sixt vám vůz rádi přistaví na vybranou adresu, například před váš hotel. Samozřejmostí je i možnost navrácení vozidla na jakékoliv jiné adrese mimo pobočku. V Sixtu Karlovy Vary už se těšíme, až vám předáme klíčky od vašeho vysněného auta!

Muž v obleku

Jak nás najdete?

  • Pobočka autopůjčovny Sixt se nachází naproti hotelu Thermal, uvnitř rozlehlého domu na rohu ulice Sadová a ulice Zahradní. (Zahradní 1, poblíž Hadího pramene). Vyjděte po venkovním schodišti až na balkon ke kanceláři Sixt.
  •  
  • Pokud použijete hromadnou dopravu: Vystupte z vlaku/autobusu na zastávce Karlovy Vary Dolní Nádraží/Karlovy Vary terminál. Pobočka Sixt se nachází na pěší zóně, asi 10 - 15 min chůze od autobusového či vlakového nádraží, přes park k hotelu Thermal, směr ruský pravoslavný kostel.