112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA V RAKOUSKU

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem vozidla v Rakousku. Díky pobočkám autopůjčoven Sixt po celé zemi můžete využít našich prémiových služeb na mnoha příhodných místech. Nabídka přijatelných cen za luxusní a úsporná vozidla těch nejlepších značek Vám pomůže najít ten správný vůz pro vaši mobilitu po Rakousku.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a2fbd71d03Austria-country.jpg

ŘÍZENÍ V RAKOUSKU

V Rakousku mohou existovat rozdílná pravidla a předpisy pro řízení. Zde je několik tipů, které Vám pomohou bezpečně řídit se zapůjčeným vozidlem autopůjčovny Sixt:

  • Reflexní vesty a lékařské soupravy musí být vždy ve vozidle.
  • V zimních podmínkách je nutné používat zimní pneumatiky nebo řetězy na nejméně dvou pneumatikách.
  • V Rakousku musí mít každý ve vozidle bezpečnostní pásy.

Existuje několik dalších pravidel, o kterých byste měli vědět, proto se před jízdou dostatečně informujte před jízdou s vypůjčeným vozem do Rakouska. 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

CO MŮŽETE VIDĚT S VYPŮJČENÝM VOZIDLEM OD SIXTU V RAKOUSKU

Mnoho rekreantů v Rakousku zahájí dobrodružství ve Vídni. Vídeň, jedno ze světových kulturních měst, nabízí výjimečná muzea, budovy opery, zahrady a historickou architekturu. Odtud se můžete vydat téměř kamkoli a budete okamžitě ohromeni. Rakousko je hornatá země s prvotřídním silničním systémem, který je ideální pro výlety. Zdá se, že každá zatáčka dálnice nabízí další úchvatný výhled na Alpy. Mezi další rakouská města, která můžete navštívit, patří Salcburk (rodiště Mozarta), Štýrský Hradec a Innsbruck. Jakmile si půjčíte auto v Rakousku, tento horský ráj se Vám skutečně otevře. Užijte si své jízdy a destinace s autopůjčovnou Sixt v Rakousku!

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PRONAJMUTÍ VOZIDLA V RAKOUSKU

Autopůjčovna Sixt je oddaná poskytnout Vám výjimečný zážitek při vašem pronájmu vozidla v Rakousku. Nabízíme velký výběr moderních vozidel, která dokážou uspokojit nejrůznější cesty. Vyberte si z našich kompaktních automobilů a sedanů (VW Passat), kabrioletů a sportovních vozů a SUV či dodávek. K dispozici je také řada doplňků a upgradů, které můžete zahrnout do pronájmu automobilu v Rakousku, abyste zajistili optimální zážitek z jízdy. Zarezervujte si výhodné nabídky na doplňky, jako jsou dětské sedačky, navigaci, krytí dalších řidičů, pojistné balíčky a další při rezervaci online nebo telefonicky. Vezměte prosím na vědomí, že můžeme garantovat pouze rezervovanou kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a2fbd72050Austria-country-2.jpg