112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA V NĚMECKU

Autopůjčovna Sixt je předním poskytovatelem pronájmů vozidel v Německu a je známa svými prémiovými službami. Sixt má příhodné umístění po celém Německu, kde můžete využít cenově dostupné nabídky a rozsáhlý vozový park. S naší vysokou kvalitou a nejlepšími značkami vozidel (např. Mercedes , BMW, Jaguar, Audi) máte možnost o prvotřídní zážitek z jízdy.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a2ebd55d26germany-hamburg-country.jpg

PŮJČOVNA VOZIDEL V NĚMECKU SE SIXTEM!

Pobočky autopůjčovny Sixt napříč Německem jsou připraveny vás posadit za volant a na silnici. Nabízíme velký výběr vozidel, která dokážou uspokojit téměř jakékoli cestovní potřeby. Na výběr máte z našich kompaktních automobilů a sedanů (i třeba Škoda Superb), sportovních automobilů (BMW M3) a kabrioletů (Mercedes SLC), SUV ( Audi Q8) a dodávek a nákladních vozidel. Nabízíme také skvělé nabídky užitečných doplňků a upgradů, takže máte možnost jednoduše přizpůsobit si svůj pronájem vozu. Při rezervaci pronájmu auta online nebo telefonicky zahrňte doplňky jako GPS, dětské sedačky, další řidiče nebo více. Uvědomte si prosím, že ačkoli vám nemůžeme zaručit, že obdržíte konkrétní model, pronajmeme Vám příslušné vozidlo ve vámi vybrané kategorii aut.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a2ef965e1bgermany-muenchen-country.jpg

PRAVIDLA SILNIČNÍHO PROVOZU V NĚMECKU

Pro vaši bezpečnou zkušenost s pronajatým vozidlem autopůjčovny Sixt je potřeba vědět o pár pravidlech a předpisech během vaší jízdy v Německu. Při cestování v Německu je třeba mít na paměti několik věcí:

  • Dálnice v Německu nemá rychlostní limit. Při změně jízdních pruhů a předjíždění jiných vozidel, dávejte pozor, jelikož jiná vozidla se mohou přiblížit rychlostí kolem 200 km/hod.
  • Doporučená rychlost na dálnici je 130 km/hod.
  • Rychlostní limit ve městě je 50 km/hod a 100 km/hod na dálnici.

Doufáme, že si užijete jízdu pronajatým vozidlem z autopůjčovny Sixt.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a2ef966127germany-stuttgart-country.jpg

CO MŮŽETE VIDĚT S VYPŮJČENÝM VOZIDLEM OD AUTOPŮJČOVNY SIXT V NĚMECKU

V Německu existuje mnoho historických a vyhlídkových tras, pokud si zde zapůjčíte vozidlo. Německá Vinná Cesta je jednou z nejstarších cest v zemi a táhne se 85 km vinicemi, vesnicemi a kopci Falcského Lesa. Můžete si také udělat výlet po Německé Hradní Cestě a vidět více než 70 hradů, nebo projet v cabrioletu značky Mercedes nebo Audi po romantické cestě malebnou krajinou. Pronajměte si vozidlo v autopůjčovně Sixt v Německu a volně si podle svého tempa prohlídněte památky od hlučných měst po krásnou přírodu a vše mezi tím. Cestujte pohodlně a stylově s autopůjčovnou Sixtem.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg