112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA HOLANDSKO

Pokud plánujete výlet do Nizozemska, udělejte si pár minut na zapůjčení auta od autopůjčovny Sixt. Ať už potřebujete SUV, kabriolet, dodávku, sportovní vůz nebo luxusní vůz, Sixt je vaše autopůjčovna pro spolehlivá vozidla a rozumné ceny. Máme v nabídce i spoustu elektromobilů.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PRONAJMĚTE SI AUTO V NIZOZEMSKU U AUTOPŮJČOVNY SIXT

Nezáleží na tom, zda máte seznam míst k návštěvě nebo jen milujete svobodu a pohodlí při řízení vlastního automobilu, snadno se dostanete po Nizozemsku s autopůjčovnou Sixt. Máme pobočky autopůjčoven po celém Nizozemsku, takže je snadné přiletět a hned řídit bez ohledu na to, kam a jak dorazíte.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a32f249311nederlands-Amsterdam-country.jpg

DŮLEŽITÁ PRAVIDLA A TIPY PRO ŘÍZENÍ V NIZOZEMSKU

Použití půjčeného vozidla v Nizozemsku je skvělý způsob, jak se volně pohybovat a poznat památky. Při jízdě po nizozemských silnicích si pamatujte tyto důležité pokyny, co dělat a nedělat:

  • Jeďte po pravé straně silnice a předjíždějte vlevo.
  • V autě vždy mějte řidičský průkaz, doklady o registraci vozidla a doklady o pojištění.
  • Nepoužívejte mobilní telefon bez funkce hands-free.
  • Bezpečnostní pásy jsou povinné pro cestující vpředu i vzadu
  • Děti do 18 let a menší než 4,43 palce musí sedět ve zvláštních autosedačkách.
  • Dávejte přednost všem vozidlům přijíždějících zprava, pokud cedule neukáže jinak.

Znalost základních silničních pravidel Vám pomůže s jistotou si pronajmout auto v Nizozemsku a vyhnout se nákladným pokutám.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657a332f8a7c0nederlands-rotterdam-country.jpg

CO DĚLAT S VYPŮJČENÝM VOZIDLEM V NIZOZEMSKU

Využijte pronajatého vozu v Nizozemsku s autopůjčovnou Sixt, aby bylo snadné prozkoumat, co Vám Nizozemsko může nabídnout. Od nádherných historických zajímavostí a úžasných přírodních scenériích po vzrušující noční život a místa k odpočinku má Nizozemsko pro každého návštěvníka něco. Prozkoumejte magickou zemi Holandska v pohodlí vozidla půjčeného v autopůjčovně Sixt. Vyzvedněte si vozidlo na letišti Amsterdam Schiphol a poté se vydejte na prohlídku města, kde navštívíte jeho četná muzea a umělecké galerie. Pokud jste na rodinné dovolené, zapůjčené vozidlo Vám umožní vzít děti do mnoha tematických parků, zoologických zahrad a přírodních parků roztroušených po celém Nizozemsku.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg